Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan reagálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel, állítólag kedvel, én is őt. Órákon át tudunk beszélgetni, viszont mostanság eléggé hanyagol. Még nem találkoztunk személyesen, de tervezzük, viszont én előtte szeretném jobban megismerni, és így elég nehéz, hogy már alig keres. Pár napja kevesebbet beszélünk, épp csak életjelet adunk magunkról, és aztán leráz. Lehet, hogy tényleg dolga van, nekem is van, de tudok időt szakítani arra, ami fontos nekem. Tehát rá is. Állandóan várom, hogy jelentkezzen, de csak köszön, aztán közli, hogy majd máskor beszélünk. Így nem is tudom megkérdezni, hogy miért. De nem is szeretném elszámoltatni.

Érzékenyen érint az ilyesmi, mert előző kapcsolatomban is probléma volt ez, hogy folyton én hozok áldozatot a másikért, én tudok időt szakítani rá, aztán semmi voszonzás. Ebbe fáradtam bele és mivel nem történt változás, befejeztük a kapcsolatot.

Elkeserít, hogy mindig ez a probléma, és jelzem is, de a másik nem tud változtatni rajta. Ilyenkor mi a teendő? Lehet, hogy bennem van a hiba, ha folyton ugyanez a probléma merül fel...


2015. júl. 23. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Benned van a hiba.A legnagyobb hülyeség amit csinálsz,vagy akarsz csinálni interneten keresztül.Megszűnt az a világ már rég,hogy hónapokig ismerkedsz csak írásban,engem se érdekelne az ilyesmi.Kit érdekel egy elképzelt személlyel való írogatás,miközben lehet hogy a való életben meg taszítjuk egymást ? Ez a vonat már elment,legalább tanultál belőle,felesleges erőlködni,legközelebb minél előbb ess túl a személyes talin,mert az a döntő.Ha meg nyuszi vagy,ne ismerkedj neten.
2015. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Altalaban igen, ha egy problema allandoan feluti a fejet es mindegy hogy ki/mi az epp aktualis partnered, akkor valoszinu hgoy a hiba benned van.


Tulsagosan gorcsolsz a dolgon. Ha o az igazi a szamodra, akkor ugyis ugy fogjatok vegezni, hogy jaras/osszekoltozes/hazassag/egyutt megoregedes.... akkor meg minek surgeted? Minek nyomod oket? Raersz te is. Ez nem verseny. Ha tul gorcsolsz megerzik es elfutamodnak. Inkabb probald meg legkozelebb fel vallrol venni.


"mert fontos nekem" hat ne legyen. Fontos majd akkor lesz amikor felveszed a nevet meg szulsz neki gyereket. Addig csak egy kaland, egy jatek, egy idotoltes. Foglald el magad valami ertelmessel es igy kevesebb idod lesz ezen ragodni.


Elkeserít, hogy mindig ez a probléma, és jelzem is, de a másik nem tud változtatni rajta. - igen de ez nem az o problemajuk! Ez a TE PROBLEMAD!!! Tudom nehez, de be kell latnod, hogy az hogy ok nem hivogatnak/irogatnak allandoan az nem az o problemajuk. Az a te problemad mert teged zavar!


Ezt oldd meg es meglatod kisut a nap!

2015. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jaj, egy fontos aprosag kimaradt: "nem találkoztunk személyesen"

Uristen, van egy baratnom, nagyon csinos, sportos, beszel egy csomo nyelven es nem hazudok vagy 10 csavoval randizott ugy, hogy elotte irogattak egymasnak sokaig, jo reggelt, hogy vagy, szep almokat, holnap beszelunk stb.

Hetekig mentek a fotok/smileyk/edes uzik es az elso randi utan MINDEGYIK eltunt, mint Petofi a kodben!!!


Mi a tanulsag? Hogy mindegy mennyire vagy az EV HERCEGNOJE ilyen-olyan online oldalon, a szemelyes talalkozas a LEGFONTOSABBBBBBBBBBB

2015. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, hogy személyesen jobb. De egyelőre csak idáig jutottunk, mivel nem két percre lakunk egymástól. Webcamon is beszéltünk, minden jó volt, ebből állapítottuk meg, hogy tényleg érdemes lenne a találkozást összehozni. Viszont így nehéz lesz, ha nem elérhető, vagy leráz. Pedig nem úgy tűnt, mintha ne lennék szimpatikus számára. Tényleg rágörcsölök, de nem szeretném, ha így ok nélkül leépítene, mivel nem mondta, hogy ne erőltessük a dolgot. Távkapcsolat terén is van tapasztalatom, szerintem, ha mindkét fél egyformán tesz az ügy érdekében, akkor működhet. Persze csak ideiglenesen távkapcsolat, aztán közös élet.
2015. júl. 24. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!