Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szóval csak azért mert nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval csak azért mert nő vagyok, minden férfival össze kéne jönnöm?

Figyelt kérdés
A kérdéseket és a válaszokat tekintve, ez jön le.
2015. júl. 19. 17:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
30%

"De akkor nem leszek ribi, hogy minden jött-mentnek odadobom magam?"


Linkeld már be, hol láttál olyan választ, hogy minden jött-mentnek dobd oda magad!


"az igényeket vagy vonzódást háttérbe szorítva"


Mik ezek az igények?

2015. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos olyan helyzetben vagyunk, hogy bármit teszünk, ha nem tetszik a férfi, akkor megkapjuk az obszcén jelzőt. Ha durván koptatunk le valakit első pillanatban, akkor flegma pitsák vagyunk, ha kedvesen koptatunk le valakit az első pillanatban, akkor beetető kamuszöveget károgó pitsák vagyunk, ha elmegyünk egy-két randira, mert szeretnénk esélyt adni és úgy adunk kosarat, akkor játszadozó, álnok, kihasználó ribik vagyunk, akinek csak arra kell a pasi, hogy kifizesse a vacsoráját és nem tudjuk egyenesen megmondani, hogy nem tetszik nekünk. Kérdem én, mi más alternatíva van? Sajnos, ha nem tetszik nekünk a férfi, akkor már nem lehetünk a szemükben teljes értékű, becsületes emberek, csak egy ribi.
2015. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
92%

7#

Akikkel lefekszel azoknak nem leszel Ribi.

2015. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Bocsánat ez félreérthető volt. Az "oda-dobni magamat" úgy értettem, hogy mindenkivel össze jönni(ezalatt még nem értem a szexet) .

Volt egy ismerősöm aki olyan volt, hogy akinek már minimálisan is tetszett elkezdett vele járni. Persze többnyire pár hét max. két hónap után szakítás lett a vége, de mindenkinek meg volt a véleménye róla, főleg a pasiknak. Miszerint komolytalan, és nagy ribi.

2015. júl. 19. 17:31
 15/35 anonim ***** válasza:
40%

nem de szintedtől jobbat nem érdemelsz :) ennyi,a nők ott rontják el azt hiszik ők különlegesek és szinten felül választhatnak,nem még én is szintemen alul választok sokszor de csak azért mert tőlem már nincs feljebb ^^ :D


na de az eleje a lényeg,tartsd magad a szinteden,és találsz párt.

2015. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Ja és fontos megjegyeznem, hogy egy idő után már senki nem volt annyira oda érte. Vagy aki bepróbálkozott nála, hát az olyan is volt, egy normálisabb srác inkább messze elkerülte.
2015. júl. 19. 17:34
 17/35 anonim ***** válasza:
56%
Nos. Mi csak azt mondjuk, hogy miért kell MINDEN lánynak helyes pasi? Amikor a lányok között sem csupa szép van. Persze ti azt hiszitek, hogy mi csak a bombázókra csorgatjuk a nyálunkat és háborgunk amiért nem vesznek számításba minket átlagos fiúként. Erről szó sincs! Én a kirívóan szép lányokra rá sem nézek, tudom értelmetlen. Viszont az átlagosak között rengeteg van aki tetszik, de mind egytől egyik csak a helyes, sportos alkatú fiút hajlandó elfogadni barátnak. Ez érthetetlen.
2015. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Szóval, szerintem sehogy se jó. És még a nőkön nem lehet kiigazodni...
2015. júl. 19. 17:44
 19/35 anonim ***** válasza:
61%
Vágyai mindenkinek vannak, csak nem mindegy, hogy olyan ember vágyakozik, aki önmaga is igényes önmagára, és nem lusta valamin változtatni, vagy olyan, aki belekeseredik az önsajnálatba, és árasztja magából a negatív légkört, amivel mindenkit eltaszít magától.
2015. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne foglalkozz az itteni válaszolók egy jelentős részével. Nemrég feltettem egy kérdést és belinkeltem két képet, amiken az exeimre hasonlító srácok voltak (google hasonló képek keresése funkció), egy-két kivétellel átlagos vagy átlag alattiként jellemezték őket, sőt, volt aki szerint csúnyák. Nekem ők voltak a helyes srácok. Sokan nem értik meg, hogy a szépség relatív. Tény, vannak olyan dolgok, amik objektíven rondák (igénytelenül pattanásos bőr, zsíros haj, szőrös bibircsók stb.), de az itt nyavalygó srácok szerintem nem emiatt kerülnek elutasításra, mert objektíven ronda dolgokkal rendelkeznek.
2015. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!