Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet kizáró ok a zenei ízlés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

@19

Pedig azért ez a két együttes, akárhogyan is nézzük, messze nem pózer és igencsak igényesnek számítanak, úgyhogy itt inkább előítéletek vannak a részedről. Bár mindegy, én meg a progresszív metálokra mondom azt, hogy önf@aszverés az összes, Mekong Deltától és Voivodtól az Opethig és a Dissectionig. :D

2015. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
A Cradle of Filthnél egy kicsit heled szerettem, bár ha utána jött volna még egy Burzum vagy Dimmu Borgir, egy kicsit félnék is tőled.
2015. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

*beléd

Basszus annyira elvetted az eszem, hogy írni sem tudok.

2015. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
21: lehet, hogy előítéletes vagyok, nem vagyok már mai fiatal, hogy mindent meghallgassak. Elsősorban a régi, klasszikus dolgokat szeretem, ez van.
2015. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nagyon sokan nem magát a zenét, a beléjük fektetett időt, munkát, kreativitást veszik figyelembe, hanem csak szimplán azt, hogy az adott előadó kicsoda, mekkora a rajongótábora, mennyire szimpatikus nekik mint ember. Senki se nézi a technikai oldaláról, kivéve aki szintén zenész és tudja hogy készülnek ezek az alkotások.
2015. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

nem foglalkoztat más zenei ízlése,de aki csak egy fajta stílusból hallgat,az olyan is,tucat ember....legyen az bármilyen stílus,arra vall hogy nem elég intelligens,és sz**r ízlésű,mert megragad egy kereten belül


elég vegyes az én felhozatalom,

de valahol ott a közös mindben,vagy nem,pont ezért jó,nincs értelme

2015. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
51%
Aki egy féle stílust hallgat, és azon belül is pár előadót, az beszűkült látókörű fanatikus, rajongó. Ahhoz hogy képben legyél hallgatnod kell szinte minden stílust, naponta megjelenő új zenéket, új előadókat, akik most törnek majd fel, mert mindig lesznek jó számok, és teljesen mindegy milyen stílusról beszélünk. Hallgasd azt ami jó, és haladj a korral. Aki elvből elveti az újdonságokat, képtelen fejlődni, az ragad le egy szinten, egy bizonyos stílusnál, egy korszakban, és kapásból, ismeretlenül szarozza majd az új zenéket 0 technikai tudással és műveltséggel.
2015. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

na azért amit a többség szeret az mindig is égetni való mocsok volt java részt

egy két dologtól eltekintve


tény divatból semmit se fikázzunk vagy szeressünk

de amit a többség követ az mindig is a felszínes kosz volt,amit oda hánytak közéjük

2015. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Interferencia ***** válasza:
100%
Nekem pont, hogy még jobban bejönne, ha ilyeneket hallgatna.
2015. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
100%
Nem tudtam most meghallgatni a linkeket, de ha jól értem a kommentek alapján a rockosabb, metalosabb vonalra gondolsz.. modjuk én is lány vagyok, de azt gondolom, aki csak egy szük látokörrel rendelkezik és csak a mostani divat zenéket szereti (persze ez minden műfajban megvan ez de leginkább a popra és az elektronikusra gondolok) az az életben is ilyen lehet.. én is seretem az ilyen zenéket, de klasszikustól elkezdve szinte bármit meghallgatok, persze van amit nem, de az életben is próbálok legalább ennyire nyitott lenni, és ugyanezt elvárom ha másokkal ismerkedem. Meg szeretem ha erről is tudok beszélni a másikkal.
2015. júl. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!