Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Kizáró ok számotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kizáró ok számotokra, ha egy lány nem sportol?

Figyelt kérdés

Napi 8-9 órát dolgozom szabadnapom nincs. Egész napos állómunka, azaz inkább rohanó munka, mert ha megállok egy pillanatra, már megy is a jelentés a főnökségnek, és kívül találhatom magam az ajtón. (takarítok, plussz eladó vagyok)

Gyakran nincsen szünet napközben, bekapni egy szelet kenyeret is munka közben kell. Ha szünetet akarok tartani, túlórázni kell este. De van, hogy anélkül is.

Egész nap rohangálok, és nincs erőm napi 8 óra után még elmenni futni, konditerembe vagy edzeni.

(Tegnap annyira fájt a lábam, hogy este majdnem összecsúsztam, amikor megpróbáltam ráállni)


(Nem rabszolgamunka, csak két munkahely egy munkakörben. A főállásomból 1,5 nap szabad egy héten, ezt a mellékállásomon kell tölteni)


2015. júl. 11. 12:43
1 2
 1/12 Dreed ***** válasza:

nem kizáró ok szerintem.

Ha valaki megkedvel,nem azért fog mert sportolsz v nem.

Meg igazából,ha valakinek megtetszel,nem fogja ezt nézni. :)

2015. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ebben az esetben nem lehet kizáró ok. De elgondolkodtató, h pusztítod magad.
2015. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok a pénz miatt. Persze nem tervezem ezt csinálni egy életen át, csak ideiglenesen, mert nem volt más megoldás.
2015. júl. 11. 12:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem kizáró ok, de az hogy a hét minden napján dolgozol, az majdnem hogy igen. Nagyon másra nincs is időd. Nem fér bele egy közös program. Sokan nem sportolnak, én sem, de azt nem sok kapcsolat éli túl, hogy soha nincsenek együtt a párok.
2015. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Én heti három alkalommal járok konditerembe edzeni, emellett rengeteget sétálok a városban, szóval elég fitt vagyok.


NEM, nem várom el, egy lánytól, hogy sportoljon, így meg aztán pláne nem is várható el. Amit elvárok, az csupán annyi, hogy figyeljen oda az étrendjére és ne hízzon el.


Szerintem elég edzés az neked, hogy ott dolgozol.


Pedig elég rabszolgamunkának tűnik, amit csinálsz. Voltam az Aldiban vásárolni és szegény lánynak, mint a villám, úgy kellett dolgoznia a pénztárnál. Ezen kívül egy csomó vágást is láttam a kezein.

Szánalmas és nevetséges, amit megtehetnek a dolgozókkal.

2015. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, nem lenne kizáró ok, ha sportolna, feltéve, hogy engem nem piszkálna vele :D
2015. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
NEM kizáró ok.
2015. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
en szeretem ha egy no ad magara. De ha alapbol jol nezel ki, akkor mindegy
2015. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogy is.

Pont ezaz, hogy egy nőnek nem muszáj sportolnia ahhoz, hogy jó alakja legyen olykor elég csak az étrend.


Kevés nőt ismerek a környezetemben aki sportolna, s még is jó alakja van.

Szóval ezen nem kell aggódnod. Volt barátnőm sem sportolt, max hétvégente elmentünk pár órát biciklizni aztán annyi, és szintén napi 9 órákat dolgozott mégsem volt rajta felesleg.

2015. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 opened paradise ***** válasza:

Nem,ha közben nincs elhízva. És van aki naponta 10 óra felett dolgozik,nekem is volt 15 órás napom.


Viszont,ha csak heti 1x látnám,az szomorú lenne.

2015. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!