Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Kizáró ok számotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kizáró ok számotokra, ha egy lány nem sportol?

Figyelt kérdés

Napi 8-9 órát dolgozom szabadnapom nincs. Egész napos állómunka, azaz inkább rohanó munka, mert ha megállok egy pillanatra, már megy is a jelentés a főnökségnek, és kívül találhatom magam az ajtón. (takarítok, plussz eladó vagyok)

Gyakran nincsen szünet napközben, bekapni egy szelet kenyeret is munka közben kell. Ha szünetet akarok tartani, túlórázni kell este. De van, hogy anélkül is.

Egész nap rohangálok, és nincs erőm napi 8 óra után még elmenni futni, konditerembe vagy edzeni.

(Tegnap annyira fájt a lábam, hogy este majdnem összecsúsztam, amikor megpróbáltam ráállni)


(Nem rabszolgamunka, csak két munkahely egy munkakörben. A főállásomból 1,5 nap szabad egy héten, ezt a mellékállásomon kell tölteni)


2015. júl. 11. 12:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kifejezetten örülnék annak, hogy végre valaki nem azt hajtja megállás nélkül, hogy "miért nem mész sportolni?", mint a GYK-n mindenki. Viszont ez a megállás nélküli robot teljesen kizáró ok. Egyrészt nem bírnám nézni azt, hogy tönkreteszi magát, másrészt egész nap távol van, harmadrészt -és ez a legfontosabb- meg a tipikus magyar mentalitás is kijön (mindent eltűr, elvisel azért a kis alamizsnáért, teljesen a porba tiporva a saját önbecsülését is).
2015. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Számomra nem kizáró ok.
2015. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!