Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet kizáró ok a zenei ízlés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
A cradle of filthen meg az amon amarthon felröhögtem. Egyébként a legtöbb szám elég szar, ilyen tipikus hatásvadász műskandináv kaki. A falra mászok az ilyentől, a hagyományos északi népzene és népdalok, hagyományok megszégyenítése ez a feltuccosított-popposított lopott mitológiai témás húgy.
2015. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
54%

@11

Persze, vannak ezeknél jobbak és trúbb, kVlt zenék, de az is ritka, hogy valaki ezeket válassza az ezeknél messze igénytelenebb tucatdiszkók meg a mostanában egyre nagyobb divattá vált cigányzenék helyett. Ezt is meg kell becsülni.

2015. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
71%

Nagy baj lenne ha ez gond lenne. Én is szeretek ilyesmiket hallgatni esetenként.

Ha már a zenei ízlés befolyásol egy kapcsolatot, akkor annak a két embernek nem kellene együtt lennie.

2015. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
45%
Igen, kizáró.
2015. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

12-es mit becsüljek meg ezen? Ugyanakkora hányadék, mint a disco, csak más irányzatban.


Ilyenek, mint a cradle meg az amon, amik a legnagyobb pózer mű"metál" - te jó ég, még közük sincs a black/death metálhoz, és folyton magukra fogják mégis, hogy van - a modern világban, áh, kicsapja a biztosítékot rendesen.

2015. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag értelmes felnőtteknél komoly kapcsolatban, vagy ha még nincs is kapcsolat, de komolyan érdeklődnek egymás iránt és ha amúgy minden stimmel, elképzelhetetlen, hogy kizáró ok legyen. A férjemmel homlokegyenest különbözik a zenei ízlésünk, de ez semmit nem befolyásol.
2015. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

@15

Jó, az Amon Amarthot alapból nem szeretem, mert a melodeath talán az egyetlen énekstílus, amit ki nem állhatok, de annyira azért nem vészes, mint amilyennek beállítod. A Cradle tényleg pózermetál, és voltaképpen semmivel nem több, mint a Depresszió, a Slipknot vagy a Tankcsapda, de mondom, inkább ez, mint Kis Grófó.

Arra azért kíváncsi lennék, mint mondanál, teszem azt, a Moonsorrow-ra vagy az Arkonára, ha folkon-vikingen belül akarunk maradni. :D

2015. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

17: Nem akarod hallani, mit mondanék :D

Amúgy ha érdekel, pl. az új burzumok szerintem meglepően jók, még ha inkább az ambient irányba is haladnak és nincs is sok közük a régi black metálhoz. Szóval nyitott vagyok az újra... "valamilyen" szinten.

2015. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

18as


belehallgattam a számokba, egyből rám jött a fosás...

2015. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!