Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet kizáró ok a zenei ízlés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%
Amíg nem mulatóst hallgat, és az én zenei ízlésemet nem fikázza, addig nincs semmi gond.
2015. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%

Mi a fax ez?

Aki elvont zenéket hallgat, annak a személyisége is olyasmi lehet.

2015. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%

A zenei ízlés kizáró ok lehetne, mondjuk ha Justin Bieber-t hallgatna az adott lány.

De a te esetedben nem lenne kizáró ok, sőt, felkeltené az érdeklődésemet, mivel érdekelnek az elvont személyiségek.

2015. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%

A zenei ízlés sose volt kizáró ok nálam, azonban az eltérő zenei ízlés nem segíti elő a közös hang megtalálását így akár ahhoz is vezet, hogy nem jövök össze vele, ha mással se vagyunk összhangban.


Zenei ízlésed nem tér el annyira az enyémtől. Viszont ha tetszene a lány és olyat hallgat, ami nekem nem tetszik, de más minden stimmel, maximum nem hallatnék annyi zenét vele és más programokkal kötném le a figyelmét.

2015. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
31%

Ja ez a kérdés már volt.

És bocs de ez a stílus ez az elvont zene , ez a fajta kizáró igen.

Általában hasonlít rá az adott ember viselkedése hangulata is.

2015. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés még nem volt.


És ahány link, majdhogynem annyi stílus, melyik az elvont konkrétan?

2015. júl. 19. 14:01
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, nagyon sok stílusban otthon vagyok, amennyiben téged sem zavarna hogy főként ilyeneket hallgatok:


[link]


[link]


[link]

2015. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, hogy mitől lehet egy csaj annyira hiper-szuper az ágyban, hogy közben elfogadd ezeket a beteg zenéket. Minden zenének üzenete van, egyik sincs hiába létrehozva, elkészítve.
2015. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
63%
Végre valaki, aki nem az egynyári popslágereket tolja egész álló nap. Érdekes személyiséged lehet. A Sólstafirt nem ismered-szereted véletlen? 2 számuk van, ami nekem a kedvenceim közt szerepel, és szerintem illene ebbe a sorba. Mondjuk én inkább az extrém metált kedvelem.
2015. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 opened paradise ***** válasza:
3-assal értek egyet.
2015. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!