Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúnya vagyok, adjam fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok, adjam fel a csajozást végleg?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nos 1:05, én mindenesetre tudtam olyan megoldást javasolni neki, amire van reális esély, és amivel felszedhet csajt. Kicsit hasznosabb mint a raktáron lévő "önbizalom-kisugárzás" maszlag meg a többi hasonló. Biztos sok kapcsolat van, ami nem pénzre épül, pénzzel viszont biztos a siker. Nem boldogságot és szerelmet írt a Kérdező, hanem nőt. Úgyhogy a romantikát és a szerelmet ne keverjük ide.

De akkor jöjjön egy konkrét esettanulmány. Gabeszka haverom csóró és volt, ráadásul ronda, a nők átmentek a másik járdára ha velük szemben jött. Két éve megcsípett egy jó kis zsíros állást, első fizetéséből egy Aprilia nagytestűt vásárolt. Az elkövetkezendő 1 évben 3 barátnője is volt. Ennyit arról, hogy pénzzel nem lehet csajozni. A tapasztalat azt mutatja hogy igenis lehet.


"Nyugodtan le lehet pontozni ismét, a legkevésbé sem izgat"


Önként kérted, önként megadom...


"az igazság ugye általában mindenkinek fájni szokott :)"


Miféle igazság? Ott van, leírtam az igazságot, nem kell megjátszani magad.

2015. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kedves #8 küldj képet privibe és a kedves kérdező is. Nem hinném, hogy az vagy keress olyan lányt aki hasonlóan "csúnya". Sok lány van aki örülne egy fiúnak aki akár csúnya ám de boldoggá teszi őket. Nem kell feladnod!
2015. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12: Ez nem így van. Még egy csúnyább lány is helyes, magas pasit akar, és ha ilyen nincs, akkor inkább egyedül marad, de olyan undorító külsejű és alacsony pasival, mint én, egy lány sem áll szóba.
2015. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#11: "Biztos sok kapcsolat van, ami nem pénzre épül, pénzzel viszont biztos a siker"

Nem, látom te tényleg nem érted.. + nem érzed az ellentétet? Van olyan, aki akkor sem fog leállni veled, ha annyi pénzed van, hogy 80 éves korodig vígan megélsz belőle, mert ha egyszer nincs szerelem, nincs vonzalom, akkor ezt pénzzel nem fogod tudni helyettesíteni. Szóval egyáltalán nem igaz, hogy pénzzel garantált a siker, tehát a te tökéletesnek hitt "technikád" sem olyan 100%--os, mint ahogy itt előadod.

Oké, hogy van akit pénzzel megtarthatsz, de van olyan is, akit nem. A baj csak annyi, hogy te látszólag ezt nem akarod vagy nem tudod felfogni..


"Nem boldogságot és szerelmet írt a Kérdező, hanem nőt. Úgyhogy a romantikát és a szerelmet ne keverjük ide. "

Már nem azért, de a kérdező csajozni szeretne, feltételezem nem azért, hogy majd nézze a csajt, mint egy idióta, hanem párkapcsolatot szeretne, aminek igenis alapja a szerelem, érzelem stb. + azt is írták neki, hogy prostizzon, erre azt válaszolta: "jó de az nem csajozás", szóval ebből az is következik, hogy nem csak szexre kéne neki a csaj. Innen már nem nehéz kitalálni, hogy ne adjisten párkapcsolatra vágyik.


"Önként kérted, önként megadom..."

Nyugi, neked kérned sem, anélkül is megkapod ;)


"

Miféle igazság? Ott van, leírtam az igazságot, nem kell megjátszani magad."

Igen, itt a baj, hogy azt hiszed csak az az igaz, amit leírtál, hogy pénzzel tuti lesz csajod, pénzzel minden nőt meg lehet szerezni.. Holott ez nem így van. Én legalább látom a fától az erdőt, és tudom hogy sajnos vannak ilyen olcsó "nők", akinek az is elég ha pénzed van, de sok-sok olyan nő van, aki letojja a pénzed, ha egyszer nem tudod neki megadni egy kapcsolatban azt, amire vágyik.

Elárulom neked, itt nem én vagyok, aki megjátssza magát..

2015. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van olyan nyilván, akit nem a pénz motivál, de pénzzel biztos hogy találsz valakit. Nem 100%, de egy jó 90% simán belefér. Épp erről volt kérdés a közelmúltban, majd előkeresem. Ott sok nő őszintén bevallotta, hogy hát igen, ha lehetőség lenne rá, hogy gazdag pasassal, nem hagynák ki. Ha hozzávesszük azokat, akik letagadják, ez egy egész szép arány.


A kérdező csajozni szeretne, nyilván párkapcsolatot. Azt viszont egy szóval nem írta, hogy szerelmet szeretne. Pénzen pedig azt is lehet venni. Szerelmet azt nem, ez igaz, de azt nem írta. Majd ha ő maga írja, akkor igazad lesz. Addig viszont nem.


Sehol nem írtam hogy minden nőt meg lehet kapni pénzzel. Azt írtam, pénzzel lehet csajozni. Ez speciel igaz is, nézz kicsit körbe majd alkalomadtán. No persze ha szelektíven nézelődsz, és csak azt látod meg, ami téged igazol, nincs miről beszélni.

Mellesleg, hogy csajozzon pénzzel, még mindig hasznosabb, mint amit állandóan mantráztok hogy "legyen önbizalma, kisugárzása" meg a többi hasonló bullshit. Ezekkel aztán baromi sokra megy,de tényleg :DDD


Ja és persze adtam a mínuszt is, jócselekedet nem marad viszonzás nélkül...

2015. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!