Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utasítottatok már vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utasítottatok már vissza valakit úgy, hogy nektek tetszett, de mások szerint valószínűleg gáz/csúnya, ezért szégyelltétek volna?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. 4 évet jártam egy ilyen sráccal. Azért, mert nem mások járnak vele, hanem én. És nekem kell tetszen. Aki szerint gáz és nyíltan becsmérli a párom, az nem a barátom.
2015. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én senkit nem utasítanék vissza a külseje miatt, viszont engem mindig a külsőm miatt utasítanak el. Nem csoda, hiszen alacsony vagyok és ocsmány.
2015. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az még nem jutott az eszedbe,hogy mások csak azért mondhatták ,mert utálják vagy maguknak akarják
2015. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De érdekes, hogy itt a neten minden lány korrekt, és rendes, és nem ad a társadalom véleményére... Élőben hol vannak az ilyen rendes lányok?!... Valahogy nem találom/nem találjuk őket én és a haverjaim sem...
2015. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a barátaidnak, hanem neked kell, hogy tetsszen.
2015. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen. Nagyon kedves, aranyos pasi volt, de nagyon érdekes arca volt. Kamasz voltam és nem mertem vállalni, mert tudtam, hogy a barátaim szívóznának. Persze felnőtt fejjel tennék mindenki véleményére, de akkor máshogy gondolkoztam.
2015. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg merem kockáztatni, hogy a szingli lányok 100%-a azért szingli, mert szégyellne azzal összejönni, akit szeret... Sajnos nagyon adnak a lányok a társadalom véleményére...
2015. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!