Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya sráchoz csúnya lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya sráchoz csúnya lány passzol?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam szép embernek viszont mint minden embernek nekem is a csinos, szép lányok jönnek be.

Sajnos én nekik nem és válogatni se tudok.

Ha esetleg bejönnék valakinek aki nem túl szép akkor adjam le az igényeimet?

Ti mit tennétek?


2015. júl. 2. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Ne, annak semmi értelme nem lenne. Tegyél azért, hogy a lehető legjobban nézz ki (öltözködés sokat számít pl nagyon), és utána keress olyan lányt akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak.
2015. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Eleve kellene kondiba járnom hogy izmos legyek mert most kb sok lánynak vastagabb karja van mint nekem.

Ez rengeteg pénz, az a sok tömegnövelő, aminosav, vitamin, porcvédő... ráadásul a munka miatt időm se nagyon van rá és energiám se.

A fogsorom se szép de a fogszabályzás fél millió forint. kinek telik erre? eleve nem túl szépek pedig rendszeresen járok fogorvoshoz.Van ami el van színeződve és azzal nem lehet mit kezdeni, korona kellene rá. Sajnos ez ilyen...

De a külső amúgy se minden a nőknél. Én pl nem vagyok népszerű és ez hátrány.

2015. júl. 2. 23:42
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

2.

Nem igaz.

Nem igaz, hogy a lányok tapadni fognak, ha kigyúrod magad...hülyeség.

Én mondhatni már izmos vagyok, leszálkásítottam most, minden szép...és semmivel sem vagyok sikeresebb a lányoknál, mint mikor nem gyúrtam.:)

2015. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 curáku ***** válasza:
80%

Azt kell megtalálnod amiben jó vagy. Erre kell koncentrálni, és nem azokra, amikben nem vagy jó. Így lehet esélyed.


Ha nem találsz magadban semmi jót, akkor törd rajta a fejed. Mert ha te nem tudod, akkor tőlünk mit vársz?


Nem kell leadni az igényeidet, ne legyél olyan nővel, akihez nem tudsz vonzódni. Viszont ahogy nekünk nőknek is nyitottnak kellene lennünk, úgy nektek, adott esetben neked is. Tehát te se csak a külsőt nézd.


Volt olyan barátom, akit elsőre nem találtam túlzottan helyesnek (persze volt ami tetszett benne, legyen akár a szeme, vagy a mosolya), viszont ahogy megismertem, a személyisége egyszerűen lenyűgözött.


Te is legyél nyitott és azt sugározd amiben jó vagy.

2015. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Egy alap erőnléthez nem kell konditerem, eleve mielőtt elmenne valaki edzőterembe, az alapozást otthon és egyedül szokás elérni. Fekvőtámasz, felülések, stb. Fegyencedzésnek is szokták hívni, mert a saját tested tömegét használod, nem pedig eszközöket, amik ugye rabok számára, elmaradott börtönökben nem lenne hozzáférhető.


Egyébként ne gondold, hogy minden lány szemében ez lenne mérvadó, legtöbb arcodon + határozott fellépésen múlik, hogy viselkedésben mennyire vagy férfias. Fogaid már problémásabbak, gondolom kávét, kólát és nikotint mondani sem kell, kerüld. Öltözködés is segít, és nem feltétlen márkás kell, elég ha kialakítasz valami egységes stílust + megnézed mi az ami hozzád passzol.


27/F

2015. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

!!!!!!!!!!!!!!!Figyelem, marhaságot fogok írni, de akkorát, hogy megérdemelném, hogy a billentyűzet bekapcsolt idukciós főzőlappá alakuljon a kezem alatt, amiért be mertem gépelni. Gyenge idegzetűek NE olvassanak tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Őőő, mi lenne ha mondjuk olyasvalakivel jönnél össze, akit szeretsz, ő pedig viszont szeret? Így egyikőtöket sem érdekelné a másik külseje és senkinek nem kellene lejjebbadni az igényeit. Amíg meg nem találsz ilyen nőt, ott a playboy és társai.

2015. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Csúnya srác a csúnya lányoknak se kell. Ha átlagosan néznél ki, akkor a csúnya lányoknál lehetne esélyed, de csak amíg nem találnak nálad jobb képűt.
2015. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez kinézett te fertőzött.

Emberség számít nem kinézet.

Ha bszni akarsz csinláj amit akarsz, ha kapcsolatot keresel úgy is elfelejted majd ezt a badarságot.

2015. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Én nem mondanám azt, hogy "illik", de őszintén... ha van olyan szép csaj, akiért sorban állnak a pasik, az nyilván válogatni fog a felhozatalból - mint pl. az autóvásárlásnál... ha vkinek lehetősége van venni egy luxusautót, nem fog lehorgonyozni egy olyan kocsi mellett, ami bénább, és még a dizájnja sem tetszik neki. Sztem az a kivételes eset, amikor már ismeretségből alakul ki egy kapcsolat, és meg tudja ismerni a srácot. Mert ha csak kifejezetten randicéllal való ismerkedésről van szó, lehet mondani, hogy a belső mennyivel fontosabb, mégis a külső teszi ki az első benyomás nagy részét.


Sztem igen, érdemes lejjebb adni az igényekből - az ésszerűség határain belül. Gyakran van az, hogy az ember igényeinek a nagy része nem önmagából jön, hanem abból, amit a média meg a környezete mond. Tapasztalatból mondom. Én egy átlag alsó kategória lány vagyok (túlsúlyos, de ápolt, csinos, nem ronda arcú), és évekig álmodoztam a "szőke hercegről"... az más kérdés, hogy nem is nagyon érdeklődtek utánam egyáltalán :D, de az "ideálom" azért megvolt. Aztán rá kellett jönnöm, hogy a külsőségek szintjén álompasi kategóriás srácok nem az olyan fajta lányokat keresik, mint én - és így folytattam tovább. Nem teljesen adtam le az igényeimből, pl. ápolatlan, 30-40 évvel idősebb, drogos, faragatlan proli pasasokkal így sem álltam volna össze (pedig 20-21 éves korom körül szexre már kellettem volna nekik)... de pl. olyanokban, hogy milyen a haja, hogy öltözködik, milyen hobbijai vannak stb., abban igen. És jól tettem, mert találtam magamnak olyasvkit, akivel 5-6 évvel előtte nem biztos, hogy el tudtam volna képzelni vmit, ma meg már a vőlegényem, és semmiért nem cserélném le.

Kérdés, hogy tudsz-e vmit találni, amiről tényleg le tudsz mondani anélkül, hogy belemenekülj egy hamvába holt kapcsolatba. Hajszín, szemszín, hajhossz, mellbőség, pluszkilók, milyen legyen a körme (igen, ismerek olyan pasit, aki, ha vkinek nem elég hosszú a körme, már igénytelennek tartja, aztán sír, hogy senkinek nem kell ő), magasság, öltözködés...


Az megint más kérdés, hogy nálad ki számít nem túl szépnek. Mert lehet, hogy objektíven nézve tényleg csúnyácska lány, de amilyen válaszokat látok srácoktól pl. itt gyk-n arra nézve, hogy ki számít átlag meg átlag alatti csajnak, hát fogom a fejem, hogy mennyire el vannak szállva... kb. csak a topmodellek szépek, de azok se sminkeljék magukat, akinek meg már egy pirinyót vastagabb a szemöldöke, nem deszkalapos a hasa, az meg már "max. egy patront ér meg"...

2015. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Csúnya sráccal egy lány sem ismerkedik. Tapasztalat. Alacsony vagyok és ocsmány, így 28 évesen sem volt még 1 randim sem, pedig rengeteget próbálkozom.
2015. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!