Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk. Mit tegyek? Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Mit tegyek? Hogy mondjam el, hogy csúnya a testem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 2 éve 100 kg voltam.. Nagyon sokat sportoltam és diétáztam, úgyhogy fogytam vagy 40 kg-ot!

Nemrég találkoztam egy sráccal, és nagyon beleszerettem, elvileg ő is ugyanezt érzi..

Folyton dicsér és azt mondja, hogy olyan tökéletes vagyok.. És majdnem lefeküdtünk! De a fogyás miatt, a hasamon és a mellemen is nagyon lóg a bőr, ezért ellenkeztem.. Nem akarom becsapni! Ezt a történetet még az elején el kéne mondanom neki? Nem tudom mit tegyek! Hogy mondjam el, ti mit várnátok el egy lánytól, hogy ezt hogyan közölje? Ez nagyon gusztustalan szerintetek? Együtt tudnátok lenni valakivel, aki ilyen?

Köszi a válaszokat!



2015. júl. 2. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ne érje váratlanul. Lehet, hogy tisztelni fog azért, hogy ezt a fogyást végigcsináltad és az is, hogy viszolyogni fog a külsődtől, lehet, hogy mindkettő. Ha ő az igazi, akkor nem kell aggódnod, minden porcikádat szeretni fogja.
2015. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De lehet, hogy előbb jobban meg kéne hogy ismerjen, hogy ez ne ijessze el! Ne várjak még vele?

"ha ő az igazi" -- szerinted van ilyen? :):)

2015. júl. 2. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan, mint én, akkor le sem fogja szarni, hogy milyen a tested.
2015. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem jobb, ha az elején megmutatod neki, legalább hamar kiderülnek a dolgok, hogy valójában mennyire szeret, mennyire ragaszkodik hozzád. Ez egy nagyon jó teszt. Ha meg emiatt kidob vagy elhagy, akkor örülj neki, hogy már az elején kiderült, hogy milyen is valójában.
2015. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg mi a helyzet, hogy szeretnéd te is, de van ez a probléma, plasztikával lehet segíteni rajta, de egyelőre ilyen, és ha nagyon zavarja, majd nem veszed le a pólót legfeljebb. de szerintem elég akkor, ha már a szexig jut a dolog
2015. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! :)
2015. júl. 2. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%-ig tudom miről van szó, csak épp én férfi vagyok. Fősuli idején történt velem egy csomó nagyon-nagyon rossz dolog, pl szülők elvesztése, amit nehezen tudtam kezelni és egyébként sem voltam csont sovány, de akkor rengeteget híztam, 184 centi vagyok és 122 kg volt a legtöbb, amit a mérleg mutatott. Amikor "magamhoz tértem" rögtön elkezdtem tenni ellene. Mindig edzettem, korábban is, de ezután még többet, plusz odafigyeltem, mit eszem, így sikerült 80 kb környékére lefogynom, de mellette csomó izmot is építettem magamra, de még így is simán meglátszott, hogy hány kiló voltam előtte, mert nagyon kinyúlt a bőröm. Aztán összejöttem egy lánnyal, akivel pont emiatt kicsit szolidabban kezdeményeztem. De 1-2 hónap után annyira elmélyült köztünk a kapcsolat, hogy amikor elmondtam neki, hogy ez engem zavart, akkor biztosított róla, hogy ő szeret engem, bármilyen is legyek! :) Még akkor is picit szégyellős voltam, de ez idővel azért megszűnt. Ha tényleg szeret téged az a fiú, akkor nem érdekli, hogy milyen a bőröd. Mert a kinyúlt bőröd is te vagy, és ami te vagy, az szeretnivaló! :) Ha pedig nem ilyen a srác, akkor talán nem is érdemli meg, hogy ilyen klassz lánnyal legyen együtt! ;)
2015. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nemrég találkoztam egy sráccal, és nagyon beleszerettem, elvileg ő is ugyanezt érzi.. "

Jelzem, ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória!

2015. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!