Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt társkeresőn, de kiderült, hogy csúnya. Hogy mondjam el neki finoman, hogy nem az esetem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy ismerted meg?Én ezt nem értem.
2013. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kis sóval,borssal sok bazsalikommal nagyon finom lesz.
2013. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Írd neki, hogy te egy pedofil kannibál vagy, aki a ronda nők húsátlefejti egy tompa halkéssel, és mikor találkozhatnátok.


Ha ez után is beszélgetne veled, hívd a rendőrséget és fuss!

2013. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meg múltkor olyat ismertem meg aki kutyabolond volt, és a kutya mindig az ágyában aludt, mondtam h szerintem az nem odavaló pláne ha már valakivel együtt alszik, erre kiosztott h ha szerintem a kutya nem az ágyba való akkor nincs miről beszélnünk, és h a párjának aki lesz annak is el kell fogadnia h a kutya velük fog aludni.

Hát én meg elküldtem melegebb éghajlatra, hogy nem normális...

2013. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt kint a képe? Vagy ha kint volt akkor minek írtál rá, ha nem az eseted. Ezért nem kéne ennyire elsiettetni a társkeresést, mert szar helyzetbe hozzátok magatokat. Várni kell a megfelelőre! Hány éves vagy?
2013. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy az esetem bocs, szia !
2013. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!