Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csúnya vagyok, adjam fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok, adjam fel a csajozást végleg?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem kell! van elég prosti hála égnek
2015. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jó de az nem csajozás
2015. júl. 14. 21:59
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha van elég pénzed, akkor mindegy hogy nézel ki, tapadni fognak rád a csajok. Kezdetnek vegyél egy BMW-t.
2015. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Én sokszor látok "csúnya" (számomra nem helyes) pasikat a barátnőjükkel vígan sétálgatni, biztos hogy neked is sikerülni fog előbb-utóbb találni egy hozzád illő lányt, de persze nem mondom, hogy egyszerű dolog ez, mert azért a párkeresés során az is fontos, hogy hogy nézel ki, és ha nem "fogod meg" a lányt, akkor az bukó. De szerintem nem reménytelen a dolog. Vagy hát nem tudom.


Az meg, hogyha pénzed van, meg BMW-d meg tököm tudja mit tapadni fognak rád a csajok, egy baromság és jó nagy általánosítás ismét.. Van, akit ezzel meg tudsz tartani, de rengeteg olyan lány van, aki nem fog leállni egy olyan pasival, aki számára nem vonzó és nem tetszik neki, csak azért mert van pénze.. Pénzért nem lehet boldogságot venni, sem szerelmet.

2015. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát feladni nem kell, de azert ne remenykedj.
2015. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell sokat a gep elott ulni es lenne csajod :D
2015. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A nők számára a mi kinézetünk sokkal kevésbé fontos, mint nekünk az ő kinézetük. A biológia az biológia. Mivel nekünk ez olyan fontos, ezt a vágyat rájuk vetítjük, és úgy gondoljuk, nekik is az kell, ami nekünk. De ez nem így van, mások vagyunk. Láttam nem túl dekoratív srácokat gyönyörű lányokkal. Egy volt bennük a közös: önbizalom. Dolgozz rajta, és lásd a változást.
2015. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha még alacsony is vagy hozzá, akkor igen. Én alacsony vagyok és ocsmány, de 28 évesen sem értem még el egy lánynál sem, hogy legalább randira eljöjjön velem. Sajnos gyűlöl minden egyes lány a külsőm miatt.
2015. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem kell feladnod. Gazdagodj meg és máris jönni fognak a nők. A pénzre mindig jönnek.


"Az meg, hogyha pénzed van, meg BMW-d meg tököm tudja mit tapadni fognak rád a csajok, egy baromság és jó nagy általánosítás ismét."


Milyen érdekes, én sose láttam gazdag pasast szingliként huzamosabb ideig. Érdekesmód nekik mindig akad barátnő. Következik: ha pénzed van, tapadni fognak a csajok. Szeretni fogja őt? Nem. De nem is ez a kérdés, nem kell az almát keverni a rinocérosszal.

2015. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy te nem láttál még ilyet, nem jelenti azt, hogy nincs is.

Nem egy olyan esetről tudok (baráti körben), ahol a lány úgy jött össze a sráccal, hogy nem tudta milyen az anyagi helyzete, nem tudta, hogy van pénze.. Tehát egyáltalán nem biztos, hogy a pénze miatt van egy csaj a pasival, csak ugye könnyebb ezt mondogatni. Nehéz felfogni, hogy nem mindenkinek a pénz az elsődleges a kapcsolatban, és vannak olyanok, akiknek fontos hogy vonzódjon a másikhoz és legyenek igazi érzelmek. Mint mondtam pénzért nem lehet boldogságot és szerelmet venni.

Egyáltalán nincs arra garancia, hogyha elmondásod szerint csúnya vagy és pénzed lesz, akkor bárkit megkaphatsz és csak úgy ragadnak majd rád a csajok.. Mindig is voltak olyan nők, akiket a pénz mozgat, és olyanok is, akiket nem. Ez ennyi, kár ebbe többet belemagyarázni és folyton kiforgatni mindent..

Nyugodtan le lehet pontozni ismét, a legkevésbé sem izgat, az igazság ugye általában mindenkinek fájni szokott :)

2015. júl. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!