Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit képzelnek magukról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit képzelnek magukról az ilyen tetű férfiak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok különlegesen szép lány, csak átlag. Hétköznapi arc, arányos, átlagos alak. A mellem nagy, és bár nem szoktam kitenni, komplett elrejteni sem tudom.

Tegnap a meleg miatt pántos topban voltam, de azért a nyakamba tettem egy vékony sálat, ne legyen nagyon feltűnő a mellem.

Erre egy pofátlan idióta odajött hozzám. Elkezdi, hogy szép vagyok, és meghívhat-e valamire. Először kedvesen megmondtam, van barátom, nem alkalmas. Utána mondta, hogy még egy kérdés, honnan származom. Mondtam, Szlovákiából.

Erre még utánam szól: "Lefényképezhetem a melleid?"

Persze elküldtem a búsba, és elrohantam, hagyjon. Erre utánam rohan és: "Lefényképezhetem a melleid"

Ekkor erélyesen elküldtem a jó francba, és rohantam a metróra. (Annyi ember között nem sikítozhattam, hogy zaklat, amugy sem mert volna hozzám érni kamerák meg mindenki előtt)

Erre még utánam szól: "Egyszer dugunk, aztán húzhatsz haza Szlovéniába, vagy honnan a francból jöttél, na mi lesz már?!"


Az ilyenek mi a francot képzelnek magukról, és hogyhogy még szabadlábon vannak?


2015. júl. 11. 13:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de megkérdezhetem, hogy mekkora a melltartó méreted?
2015. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
F.sza, többek között az ilyen gyökerek miatt nem lehet már odamenni a nőkhöz normális ismerkedési szándékkal, mert megijednek vagy tartanak az embertől.
2015. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!