Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit képzelnek magukról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit képzelnek magukról az ilyen tetű férfiak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok különlegesen szép lány, csak átlag. Hétköznapi arc, arányos, átlagos alak. A mellem nagy, és bár nem szoktam kitenni, komplett elrejteni sem tudom.

Tegnap a meleg miatt pántos topban voltam, de azért a nyakamba tettem egy vékony sálat, ne legyen nagyon feltűnő a mellem.

Erre egy pofátlan idióta odajött hozzám. Elkezdi, hogy szép vagyok, és meghívhat-e valamire. Először kedvesen megmondtam, van barátom, nem alkalmas. Utána mondta, hogy még egy kérdés, honnan származom. Mondtam, Szlovákiából.

Erre még utánam szól: "Lefényképezhetem a melleid?"

Persze elküldtem a búsba, és elrohantam, hagyjon. Erre utánam rohan és: "Lefényképezhetem a melleid"

Ekkor erélyesen elküldtem a jó francba, és rohantam a metróra. (Annyi ember között nem sikítozhattam, hogy zaklat, amugy sem mert volna hozzám érni kamerák meg mindenki előtt)

Erre még utánam szól: "Egyszer dugunk, aztán húzhatsz haza Szlovéniába, vagy honnan a francból jöttél, na mi lesz már?!"


Az ilyenek mi a francot képzelnek magukról, és hogyhogy még szabadlábon vannak?


2015. júl. 11. 13:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Most biztos én leszek a besavanyodott, de pántos topot utoljára tinikoromban viseltem utcán, utána megmaradt olyan helyekre ahová véleményem szerint való.


Egy könnyű nyári ruha, ujjatlan blúz, nem a világ vége még 30 fokokban sem és illendőbb viselet szerintem.

2015. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Vastag pántú, nem kivágott szürke sportos topról van szó. Plussz volt rajtam sál is.
2015. júl. 11. 14:57
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék mindenhol vannak, állj ki magadért. Azért egy jó nagy pofont megérdemelt volna.
2015. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

Vannak ilyen véglények, nekem az a "kedvencem", aki a neki tetsző lányok után szól, hogy "úúú, de megb***nálak", aztán várja, hogy a csaj valami pozitívat reagáljon...


Viszont az is meglepő, hogy egyes (normálisnak tűnő) lányoknál a "hellószia, jajj de szép vagy, kő' kóla" szöveg mennyire hatásos.

2015. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12%

Mindenesetre nagyobb sikere van ezzel a stílussal mintha végig normális lenne.

Az írásodból az is kitűnik, hogy már akkor is sértve érezted magad amikor hozzád lépett és meg akart hívni valamire.

Onnantól fogva minden amit csinált már csak próba-szerencse alapon ment, nem volt veszíteni valója. Lehet idióta módon tette, de ha 100-ból egy lány igent mond neki a dugásra akkor már megéri így viselkednie.


Nehogy már pofátlan idióta legyen egy férfi azért mert odalép egy neki tetsző lányhoz, hogy elhívja kavázni. Inkább hőzd le magad.

2015. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
18%
*húz...
2015. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem kávézni, hanem dugni, mint látod. És ha kapcsolatom van, senki ne hívjon sehová. Mint írtam, elsőre kedvesen megmondtam, ne haragudjon, de már van barátom.
2015. júl. 11. 17:04
 18/22 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos, tele a világ korcsokkal. Jelentős hányada pedig ..mondjuk ki: "férfi". Szomorú, de így igaz. De erről mi nők tehetünk! Rosszul nevelte (nem is nevelte) az édesanyja...a nők is korcsosodnak folyamatosan.....tehát amíg, "mi" így viselkedünk..ne csodálkozzunk, hogy egyre több és több a genetikai hulladék a világban.

Amúgy nekem volt olyan, mikor a városban sétáltam és egyszer csak megállított egy fószer és megkérdezte, hogy szeretem-e a faszt. Ezt így konkrétan. Ismeretlenül. Utcán. Most őszintén...normális az ilyen? Kötve hiszem.

2015. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 opened paradise ***** válasza:
Pedig pont,hogy ilyenkor kell üvölteni és felhívni rá a figyelmet,hogy betojjon.
2015. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azt kellett volna mondanod neki, hogy csak akkor, ha kinyal téged, de éppen megjött, készen áll a kalandra?
2015. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!