Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit képzelnek magukról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit képzelnek magukról az ilyen tetű férfiak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok különlegesen szép lány, csak átlag. Hétköznapi arc, arányos, átlagos alak. A mellem nagy, és bár nem szoktam kitenni, komplett elrejteni sem tudom.

Tegnap a meleg miatt pántos topban voltam, de azért a nyakamba tettem egy vékony sálat, ne legyen nagyon feltűnő a mellem.

Erre egy pofátlan idióta odajött hozzám. Elkezdi, hogy szép vagyok, és meghívhat-e valamire. Először kedvesen megmondtam, van barátom, nem alkalmas. Utána mondta, hogy még egy kérdés, honnan származom. Mondtam, Szlovákiából.

Erre még utánam szól: "Lefényképezhetem a melleid?"

Persze elküldtem a búsba, és elrohantam, hagyjon. Erre utánam rohan és: "Lefényképezhetem a melleid"

Ekkor erélyesen elküldtem a jó francba, és rohantam a metróra. (Annyi ember között nem sikítozhattam, hogy zaklat, amugy sem mert volna hozzám érni kamerák meg mindenki előtt)

Erre még utánam szól: "Egyszer dugunk, aztán húzhatsz haza Szlovéniába, vagy honnan a francból jöttél, na mi lesz már?!"


Az ilyenek mi a francot képzelnek magukról, és hogyhogy még szabadlábon vannak?


2015. júl. 11. 13:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Most röhögni fogsz: ezeknek időnként bejön ez a stílus, még ha csak 50-ből egyszer is. Ha minden lány úgy viselkedne ahogy te, nem lennének ilyenek.
2015. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 RRR ***** válasza:
97%

ez beteg,máskor ne válaszolj,az felbátorítja az ilyet

legyen nálad spray

sajna lipótot bezárták és szabadon eresztették az ápoltakat

2015. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz, hogy ilyenek történnek...
2015. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, számít-e, de fényes nappal történt, és egy forgalmas metróállomáson a városközpontban (tehát nem szórakozóhelyen)
2015. júl. 11. 14:01
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Van ilyen :D

Ne is foglalkozz velük, és főleg ne dühöngj emiatt.

2015. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
#1 a lányok felelősek valaki személyes viselkedéséért, az elkövető minden felelősség alól felmentést kap? Hülye az ilyen, ne foglalkozz vele.
2015. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ez tök jó.
2015. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos vannak ilyen pasik. Rohadtul idegesítő. Én is átlagos vagyok, de ha kicsit normálisabban felöltözöm már odajönnek és jár a pofájuk. Szóval én általában úgy öltözködöm mint egy pasi, mivel kicsik a melleim messziről nagyon nem is tűnik fel hogy csaj vagyok. Sokat is éjszakázok, fáradt vagyok, és mivel kb. leszarom az emberek véleményét ezért nagyrészt úgy nézek ki mint egy csöves zombi. :D Így senki sem szokott leszólítani. Csak akkor öltözök ki ha a párom is ott van. Na akkor viszont senki nem mer még rám nézni se. :D
2015. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Én azt nem értem miért futottál el előle? Én simán szétrúgtam volna az acélbetétesemmel...

És igen sajnos vannak ilyen gyökerek, állj ki magadért üvöltsd le, vagy adj neki egy pofont, vagy simán hívd a rendőrséget.

2015. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
Az első hozzászólónak adok igazat. Még akkor is jól jár, ha minden huszadik enged magáról egy képet, s minden ötvenedik még le is fekszik vele. Nem csinálná, ha mindig kudarcot vallana, ki tudja, mekkora képkollekciója van már otthon.
2015. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!