Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak így társat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak így társat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem férjemmel már semmi nem köt össze minket, csak vagyunk egymás mellett. Beszélgetni sem nagyon tudok vele. 2 gyerekünk 18, 14 évesek. Nekik viszont még szükségük van a családra. Ha elválnék valószinüleg maradna a közös lakás, aminek nem nagy értelmét látom. Anyámhoz sem költözhetnék vissza, mert középkori nézeteket vall. Tulajdonképpen elvagyunk a férjemmel olyan semmilyen. Ha beszélgetni akarok akkor barátok, barátnők, vele nem lehet. És van egy külső kapcsolatom, egy szintén házasságban élő férfi. Ennél viszont már többet szeretnék. Egy vállalható partnert, aki tényleg a társam. Ha a gyerekeim nagyobbak lennének biztos mindent hagynék és elmennék teljesen egyedül egy másik városba. Hogyan kezdjek így új életet? Vagy minden maradjon úgy ahogy van?
2015. júl. 9. 22:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igazad van utolsó válaszoló! Kommunikálni nem szoktunk, a férjem TV és bevásárlás mániás. Az évek alatt eléggé is hagyta magát, már nem az a vonzó férfi aki volt. Meggyőzni semmiről nem lehet, a változtatás számára ismeretlen fogalom. Azt hittem megoldottam a problémám amikor máshol kezdtem el kommunikálni, máshol szeretetet, szexet keresni..... Otthon béke és nyugalom van, a gyerekeimmel minden oké csak a férjemmel nem. Lehet nagyképüen hangzik, de úgy érzem kinőttem mindenféle szempontból.
2015. júl. 10. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!