Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak így társat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak így társat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem férjemmel már semmi nem köt össze minket, csak vagyunk egymás mellett. Beszélgetni sem nagyon tudok vele. 2 gyerekünk 18, 14 évesek. Nekik viszont még szükségük van a családra. Ha elválnék valószinüleg maradna a közös lakás, aminek nem nagy értelmét látom. Anyámhoz sem költözhetnék vissza, mert középkori nézeteket vall. Tulajdonképpen elvagyunk a férjemmel olyan semmilyen. Ha beszélgetni akarok akkor barátok, barátnők, vele nem lehet. És van egy külső kapcsolatom, egy szintén házasságban élő férfi. Ennél viszont már többet szeretnék. Egy vállalható partnert, aki tényleg a társam. Ha a gyerekeim nagyobbak lennének biztos mindent hagynék és elmennék teljesen egyedül egy másik városba. Hogyan kezdjek így új életet? Vagy minden maradjon úgy ahogy van?
2015. júl. 9. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
maradjon úgy ahogy van :/
2015. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sok szeretettel ajánlom neked elolvasásra Csernus Imre: A fájdalom arcai című könyvét. Abból nagyon sok mindent meg fogsz tudni. Röpke 200 oldal, de a kérdésedre megtalálod benne a választ, azt garantálom!


De ha a kapcsolat már semmilyen, akkor inkább zárjátok le, és mindenki kezdjen egy újabb életet. Mindenki megérdemli a boldogságot, az élet rövid, ne pazarold el a drága idődet ilyenekre, hogy inkább passziváltatsz és nem teszel semmit.

2015. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szoktam Csernustól olvasni könyveket. Azt is tudom, hogy az ilyen kapcsolatot amiben vagyok langyos kakinak nevezi. Az a baj nem merem meglépni a válást. Így férjezetten viszont nehéz ismerkedni. Sokan tartanak házasság mellett partnert. Én viszont már nem ezt akarom.
2015. júl. 9. 22:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt elválnotok, csak próbáljátok meg egy időre külön. Mi most ezt fogjuk csinálni.
2015. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A férjem szerintem nem sejti, hogy nincs minden rendben. A 14 éves gyerekem viszont igen.Ezt úgy tudnám elképzelni, ha külön költöznénk.
2015. júl. 9. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne valj el es ne koltozz kulon. Vard meg, amig a 14 eves 18 lesz, szerezz neki lakast, hogy elkoltozzon es akkor mar talan nem fogja tonkretenni az eletet a valas. Nekem 20 evesen tonkretette az eletem, teljesen kikeszultem, h szetesett a csaladom. Anyam mondta utana, hogy meg egyuttmaradt volna apammal, ha tudta volna, hogy ugy osszeomlok. Evek estek ki az eletembol tanulas, munka nelkul. N
2015. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 WheneverYouWant ***** válasza:
Sok felnőtt bevállalja az ilyen semmilyen kapcsolatokat a gyerek(ek) miatt és én úgy érzem hogy jól teszik... Szükség van a gyerekeknek apára és anyára. Úgy érzem az együttélés alatt elfelejtettétek egymást boldoggá tenni... Talán azt kellene megpróbálni először.
2015. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A férjeddel beszéld meg hogy probléma van, hogy ne hirtelen sokként érje az egész. Abból lehet csúnya válás, ami biztos sokkal rosszabb a gyerekeknek.


De egy valamit ne felejts el: nemcsak a gyerekeidért vagy felelős, hanem saját magadért is. Gondolj a gyerekkori álmaidra, hogy annak a kislánynak aki voltál, milyen jövőt szeretnél.

2015. júl. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyerek miatt nem kellene benn maradni ebben a kapcsolatban,mert senkinek nem jó.Majd szépen feldolgozza,neki is jobb ha egy kiegyensúlyozott anyát lát.Arra a 20éves válaszolóra ne hallgass,aki azt írta maradj ebben a pocsolyában amiben most vagy.
2015. júl. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csernust olvasol és mégsem alkalmazod, amit leírt? (Bocsánat a kifejezésért, tehát szembeköpöd saját magad.)

Azt is tudhatnád, hogy egy gyereknek hiteles anyára és apára van szüksége. De te nem leszel azzal hiteles, hogy benne maradsz egy boldogtalan kapcsolatban, amit ráadásul a 14 éves gyereked már észre is vett!

Már nem kisbabák, hogy nem érnék fel ésszel, hogy mi a helyzet. Az viszont sokkal rosszabb, ha hazudsz nekik és fent tartod a látszat kapcsolatot, csak miattuk.


A férjed nem is sejti, hogy mi a helyzet??? Mennyit kommunikáltok ti egyáltalán?

Ezt sürgősen meg kéne beszélnetek!

2015. júl. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!