Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan aki úgy érzi, hogy nem lesz soha senkije? 21/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok helyes enyhén fogalmazva se, és olyannal meg nem szeretnék együtt lenni aki nem tetszik külsőleg. A szép nők mind átnéznek rajtam... Sz*r a magány, de ha nincs más alternatíva, akkor mit csináljon az ember nem igaz?

2015. júl. 8. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Csak a negatív hozzáállás...

Legyetek tökösebbek és ne adjátok fel. Nem látlak, nem ismerlek titeket de biztos vagyok benne , hogy valakinek biztos nagyon szimpik vagytok és szeretné, ha a pasijuk lennétek. Lehet, hogy még ezután is lesz részetek elutasítasban de akkor sem csüggedni kell hanem túltenni magad rajta. És igen, még akadnak rendes lányok..bár tény, hogy sok a nyomoronc pics..

Szép napot :D

2015. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen magas vagy, mert ugye azt tudod, hogy 173 centi alatt (5'8") alatt még szép arccal is (magamból kiindulva) annyi esélyed egy dekoratív (teljesen átlagos de ápolt) csajt felszedni, mint a magyar foci válogatottnak kijutni a VB-re. Ha pedig +178-180 vagy, azonnal menj el a kozmetikushoz és a plasztikai sebészhez, mert akkor semmi nincs még veszve.
2015. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem csak úgy érzem, hanem tudom. Alacsony vagyok és ocsmány, így 28 évesen sem volt még randim sem, szóval szűz vagyok még. De alacsonyan és ocsmányan nem lehet barátnőt találni. Ez a sorsa annak, aki annyira alacsony és ocsmány, mint én.
2015. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9:57 Nagyon rendes vagy. (y)
2015. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vannak testi hátrányaim is, de alapvetően képtelen vagyok az ismerkedésre, ez a legnagyobb gondom. Nekem a barátok, barátnő, ismerősö és minden közösségi dolog kimaradt eddig az életemből. Ezután sem fog változi semmi, én magányosnak és sikertelennek születtem. 24/F
2015. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!