Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg akarok halni, mert a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarok halni, mert a fiú aki szakított velem már túltette magát rajtam, és új csaja van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz már egy éve ennek, de még mindig fáj főleg hogy úgy hagyott ott, hogy elvileg minden rendben volt, csak egyik napról a másikra nem keresett, nem hívott többet, persze én sem tudtam őt elérni. Már 1 éve új lánnyal jár. Ezek szerint én vagyok egy selejt mert azóta sem kellettem senkinek. Ma nagy szerencsémre összefutottam vele és az új csajával és volt pofája köszönni. L/22
2015. júl. 4. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2015. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Igen mert ha csak siránkozól és búvalb**aszottnak tűnsz akkor valóban nem fog érdeklődni irántad a férfiak, plána ha a csodát várod, hogy jajj édes istenem mikor jön már...


Szerintem több a sírás és kifogás mint a cselekedet és a tett.

2015. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mumusan ***** válasza:
95%

Selejt vagy mert nem kellettél senkinek??? Nked sem kellett senki mert őt szereted.

Volt pofája? Ez a minimális tisztelet ami kijár annak akit ismerünk.

Te nagyon elferdített világban élsz. Menj el fodrászhoz, vegyél egy nyári ruhát, nyalj el egy fagyit, aztán este Menj el szórakozni, a volt pasidat meg felejtsd el!!!

2015. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát nagyon tisztelt engem amikor faképnél hagyott.
2015. júl. 4. 17:36
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne akarj meghalni, nem éri meg egy ember se, hogy bárhogy is kárt tegyél magadban.


Igazából nem tudom, hogy mit tegyél, legyenek céljaid, próbáld őket elérni, legalább egy kis boldogság érzetet nyújt majd ha valami teljesül, és idővel ezt az egészet elfelejted.

2015. júl. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mumusan ***** válasza:
És még mindig siránkozol. Ébredj Dorothy!! Lépj tovább. Hagyd a francba, törődj magaddal meg a leendő pasiddal. Képzeld el, keresd meg, találj rá, és szeresd.
2015. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utálom az életet, mert én lehetek akármilyen megértő még is otthagynak a fenébe.
2015. júl. 4. 17:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Először is felejtsd el ezt a srácot, mert biztos vagyok benne, hogy még utána vágyakozol, többek között ezért sincs új kapcsolatod. Szépen elfelejted, megnyugszol, és ismerkedsz.
2015. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos volt oka annak, hogy elhaggott, de nem biztos, hogy te voltál az oka.

Azért szólhatott volna, ez valóban gerinctelenség.

A másik, hogy nem kellesz senkinek egy nagy hülyeség.

Egyszerűen érezni rajtad, hogy nem vagy nyitott.

Ismerkedtem egy lánnyal aki több mint 1,5 éve volt egyedül. Mondta, hogy ismerkedett azóta pár sráccal, de nem lett semmi.

A randin csak a volt pasijáról dumált végig, hát nem volt valami mulatságos.

Ennek már jó 1 éve, de biztos, hogy azóta sem talált magának senkit.

Légy nőies és nyitott, jönni fognak az udvarlók.

2015. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rózsák Királynője ***** válasza:
Nem tudhatod előre, hogy mit hoz majd a holnap. Inkább állj hozzá a dolgokhoz pozítivan és meglátod hogy minden jobbra fordul majd!
2015. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!