Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg akarok halni, mert a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarok halni, mert a fiú aki szakított velem már túltette magát rajtam, és új csaja van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igaz már egy éve ennek, de még mindig fáj főleg hogy úgy hagyott ott, hogy elvileg minden rendben volt, csak egyik napról a másikra nem keresett, nem hívott többet, persze én sem tudtam őt elérni. Már 1 éve új lánnyal jár. Ezek szerint én vagyok egy selejt mert azóta sem kellettem senkinek. Ma nagy szerencsémre összefutottam vele és az új csajával és volt pofája köszönni. L/22
2015. júl. 4. 17:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Randin nálam tabu téma az ex, én sem beszélek róla, és akivel randizok neki se kell erről beszámolnia. Csak rossz hogy én még azóta is egyedül vagyok pedig próbálkoztam.
2015. júl. 4. 17:49
 12/15 anonim ***** válasza:

#11

Mi miatt nem sikerült semmi azóta?

2015. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
beszelgess velem..velem boldog lehetnel !! :)
2015. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is magányos vagyok, talán ismerkedhetnénk.
2015. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem 3 évig tartott úgy-ahogy túltenni magam az első szerelmemen, aminek egy karácsony este lett vége épp olyan formában, ahogy a te kapcsolatodnak, azaz szó nélkül eltűnt:(

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az idő majd segít, még ha most nagyon fáj is még. Egy reggel mégis a szabadság érzésével fogsz ébredni. Nem feltétlenül úgy, hogy elfelejted, de úgy, hogy nyitott vagy már egy új kapcsolatra. Vagy egyszer csak azon kapod magad, hogy valaki más jár a fejedben:)

Amikor velem megtörtént, nem tudtam, hogy ez fantasztikus vagy szörnyű az életben, hogy a legnagyobb szerelem is elmúlik egyszer, ha nem viszonyozzák, de így van (biztos van ez alól is kivétel, de biztosan túl ritka ahhoz, hogy emiatt aggódnod kelljen)

2015. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!