Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan aki úgy érzi, hogy nem lesz soha senkije? 21/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok helyes enyhén fogalmazva se, és olyannal meg nem szeretnék együtt lenni aki nem tetszik külsőleg. A szép nők mind átnéznek rajtam... Sz*r a magány, de ha nincs más alternatíva, akkor mit csináljon az ember nem igaz?

2015. júl. 8. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még sose senkim. 22F

Igazából annyi visszautasítást és megalázást kaptam már a nőktől, hogy már nem is próbálkozok. Egyedül azt a fránya szexuális vágyat nem tudom megszüntetni.

2015. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, én viszont elég jól érzem magam a bőrömben. De, így sincs senkim.

Egyszerűen, a nők várnak el minden. Anyagilag nem vagyok rossz helyzetben, tanult vagyok, szakmámban jó. Ma is bebizonyosodott nekem, nem is nézek ki rosszul. Beléptem egy helyre aztán, "dobott egy hátast" egy csinos nő. De, ez van és kész. Legtöbb, kevésbé csinos is maga állítása szerint annyit csalódott, hogy csak a nagy tétet szereti meg tenni és láss csodát megint csalódik. Legtöbb magányos lány lelki beteg, félnek mindentől és mindenkitől.

2015. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

ettől jobb h sajnáltatod magad?

ilyen hozzáállással ne is várd h lesz sőt te csak várod h lesz de tenni nem teszel érte...

Na ez az igazi ok amiért nincs!

Nekem sincs nagy kaland majd lesz!

23/F Habár most nincs is rá időm h megadjam azt neki amit igényelne ezért van néha légyott :D

2015. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Mindjart jonnek a sorstarsak es megmondjak neked a tutit...
2015. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nem lesz. Remek gondolat, hogy előttem az egész élet és nem kell megosztanom senkivel, egyedül a saját boldogságomért felelek :)
2015. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

igen, de a fenébe is, én csak egy embert szeretek, akivel nem vagyunk együtt..... :(

mást pedig kizárok az életemből. pedig már a kezemet is megkérték, nemet mondtam.

2015. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van, igen...én is.
2015. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Fel a fejjel fiuk, vannak meg rendes lanyok, higgyetek nekem! :)

16L

2015. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy érzem, de soha nem adom fel. Hiába a rengeteg visszautasítás, fel sem merülhet bennem, hogy feladjam. A férfi több ezer kudarc után is képes talpra állni és folytatni a küzdelmet, talán nem véletlen, hogy az "erősebbik nem" címet kapta.
2015. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, énis igy érzek. Ronda vagyok, és töketlen. Kizárt hogy valaha is legyen barátnőm:)
2015. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!