Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan...

Van még rajtam kívül olyan aki évek óta otthon tölti a születésnapját, mert nincs senkije?

Figyelt kérdés
Huszonéves szülinapokról van szó, amikor a legtöbb ember nagy bulit csap a barátaival és jól érzi magát. De nekem nincsenek barátnőim, esélyem sincs kimozdulni senkivel.
2012. okt. 17. 16:21
 1/2 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Huszonéves koromban egy-két alkalommal megtartottam a születésnapom,de azóta nem foglalkozom vele!Azt gondolom,hogy az idő múlása nem az én érdemem!Annyira megfeledkezem róla,hogy csak akkor jut eszembe,mikor felhív valaki,hogy megköszöntsön!

2012. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nehezen megy számodra az ismerkedés személyesen, akkor miért nem próbálsz meg neten kommunikálni valakivel?

Később még egy kávéra is kimehettek, aztán lehet, hogy egy életre szóló barátság is kötődik köztetek.

2012. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!