Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt rajtam kívül, akinek nincs senkije, se párja, se igazi barátai, és a szex is nagyon ritkán jön össze?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgyértem,hogy tényleg senki nincs,akivel bármilyen kapcsolata lehetne?Se igazi barátok,se párja,és nem szexelhet,amikor akar,mert nincs lehetősége rá,és melója sincsen? Na mert én ebben a helyzetben vagyok,és már teljesen depis.(Póbáltam változtatni,de nem igazán sikerül,mielőtt ezt írnátok).Normális,használható tanácsokat szeretnék.24/L
2010. jan. 15. 01:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha azt mondom, hogy odamegyek és megd*glak, akkor jobb lesz? :D:D:D Amúgy mi a baj, miért van ez a helyzet?
2010. jan. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

hmmm,ha fiú lennél.. :)

miért nincs lehetőséged a szexre?

Budapesti vagy?

2010. jan. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt, hogy próbáltál változtatni, miben nyilvánult ez meg?
2010. jan. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok mint te, de én ennek mindnek örülök. Ha te nem akkor változtass.

25L

2010. jan. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nálam ugyanez a helyzet. már megszoktam, igaz volt rá időm, nálad 8 évvel idősebb vagyok.
2010. jan. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Ja neked tanács kell... hát kezdetnek megnézhetnéd a Titok című filmet ha eddig nem tetted. Okos dolgokat mondanak benne, nekem is segített.
2010. jan. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy nehéz használható tanácsod adni, ha nincs interakció...feltetted a kérdést, s majd visszanézel holnap? Megannyi konkrétum releváns lehet, különösen, ha tanácsot kérnél.
2010. jan. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igaz barát legalább olyan ritka mint egy igaz szerelem... persze haverokbol lehet sok, de olyan barát akire mindig számithatsz, nem feltétlen. viszont a barátokat sose ugy szerezzük mint a kapcsolatokat, pedig hasonló értéket képvisel. szoval szerintem lehetnek rajtad kivül elég sokan, de ez nem lenne gáz, jó haverok akikkel sokmindent meglehet osztani és kb a barátság és szimpla haverság közt állnak vhol, elég lehet hogy ne legyél depis, és annyira nem nehéz szerezni, az ilyen haverságokbol meg kialakulhat barátság is...
2010. jan. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok mint te, csak két évvel fiatalabb. Lehet, hogy sokszor csalódtál az emberekben ezért nem mersz és nem is tudsz megbízni ill, közel kerülni másokhoz. Egyébként én már komolyan elgondolkoztam azon, hogy szakemberhez forduljak segítségért, mert ez magától nem fog megoldódni és az idő múlásával csak romlani fog.
2010. jan. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van, de már kezdem megszokni...

19F

2010. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!