Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt rajtam kívül, akinek nincs senkije, se párja, se igazi barátai, és a szex is nagyon ritkán jön össze?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgyértem,hogy tényleg senki nincs,akivel bármilyen kapcsolata lehetne?Se igazi barátok,se párja,és nem szexelhet,amikor akar,mert nincs lehetősége rá,és melója sincsen? Na mert én ebben a helyzetben vagyok,és már teljesen depis.(Póbáltam változtatni,de nem igazán sikerül,mielőtt ezt írnátok).Normális,használható tanácsokat szeretnék.24/L
2010. jan. 15. 01:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én évek óta ilyen nőt keresek akivel komoly kapcsolat nélkül találkozgathatnék, kielégíthetnék, de nem találok...
2010. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,a Titok című filmet pedig már ajánlották,csak még sajnos nem volta alkalmam megnézni!Úgy próbáltam változtatni,h.pl.próbáltam beilleszkedni társaságba,de nm fogadtak be...,várom a további válaszokat! Azt hiszem jópárotoknak fogok privit írni!
2010. jan. 16. 00:08
 13/14 anonim ***** válasza:

o,k :)

a Titok rám semmilyen hatással nem volt,a lényege tulajdonképpen az,hogy a gondolataiddal irányíthatod az életed,a felépítése pedig kb annyi,hogy rengeteg ember megszólal,akinek "bejött az élet"..

Számomra azért nem tűnik hitelesnek,mert arról nem beszélnek,hogy a családi háttér,életkörülmények,megfelelő iskolák stb is kell hozzá ,hogy sokra vidd az életben.

Én kevés olyan hétköznapi emberkéről tudok,aki megfelelő kapcsolatok,és biztos anyagi háttér nélkül lettek sikeresek..

Tudom,hogy téged most nem ez érdekel,de amit átélsz,csak átmeneti állapot,komolyan,hidd el..

Arra még mindig nem válaszoltál,amit a szexről és a lakhelyedről kérdeztem..puszi,

2010. jan. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

hát itt vagyok én:S(én is tettem már fel hasonló kaliberű kérdést!)egy cipőben járunk...sőt,nekem még nem is volt normális kapcsolatom és itt vagyok 22 éves és úgy érzem megőrülök annyira vágyom rá:((de senki nem tud megfogni...szarügy,de ez van,talán jobb lesz egyszer!!!barátaim sincsenek(amúgy igen,az igaz barátság ritka nagyon...)nekem sincs melóm ahogy neked,elég nehéz és szar az életem,mondhatom!de hiszek benne hogy ez meg fog változni és csak átmenenti állapot,mert igazándiból csak az útóbbi időben lett iylen vészes(én is bevagyok kicsit fordulva,lehet ezért is nincsenek barátaim,nem tudom,nyitni kéne az emberek felé,és megértelek-ha ezzel te is így vagy!-mert nem igen megy nekem se..)mindegy!amúgy te hogy próbáltál változtatni?kíváncsi vagyok!hova valósi vagy?és azt hogy érted hogy nincs lehetőséged szexelni?ezt nem értem.mióta nincs senkid?de ráégebben voltak barátaid,nem?

írj,ha van kedved!(kedveskisasszony@freemail.hu)

támogassuk egymást!!!!:)

2010. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!