Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nagy része miért szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért szeret belecsöppenni a jólétbe, és miért passzolják le azt, akivel körülményesebb a megélhetés?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél általában rendre megfigyelhető, hogy a tehetősebb férfiakkal azonnal, szinte habozás nélkül beleugranak a nők a kapcsolatba, s ilyenkor sosem számít a férfi belső értéke. Ilyenkor a férfi lehet link, lódító, másokat átverő, lehúzó, abból meggazdagodó, nem számít, hiszen életbe lép ekkor az "aki hülye, az meg is érdemli, hogy átverjék"-szemléletmód melletti lojalitás.


Viszont ha a nők észreveszik, hogy a férfi nemigazán vagyonos típus, szerényen éldegél, a kis pénzét ügyesen be kell osztania, nem telik kéthetente wellnessre, hetente új, márkás gúnyára, évente vadonatúj autóra, akkor máris húzzák a szájukat, és talonba rakják ezt a férfit, hátha közben akad egy menőbb, gazdagabb, jóképűbb, akivel lehet majd nagy lábon éldegélni.


Miért nem szeretnek a nők egy párkapcsolatban közreműködni? Miért szeretnek azonnal belecsücsülni egy kényelmes, tágas bőrkanapéba, és egy extravagáns vadonatúj autóba? Miért nem szeretnek rácsücsülni egy régi, egyszerű szófára, és beleülni egy régi Suzukiba?


És miért nem láttam még itt soha gazdag, jóképű, menő üzletembereket, brókereket panaszkodni a nőkről? Vajon miért kerülnek ki a panaszkodó férfiak a kevésbé tehetősebb rétegből? Ugye milyen érdekes a felvetésem, hm?


2015. júl. 5. 23:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
90%

A férfiak és a nők között is vannak olyanok, akik egyszerűen szeretik a dolgok könnyebbik végét megfogni.


Ezek az emberek lusták, nincs bennük küzdeni akarás, csak várják a sült galambot.


A nőknél ez abban nyílvánul meg, hogy egyetemen mindent mással próbál megcsináltatni (pl infó szak, kötelező program, tétel kidolgozás), az életben pedig megpróbálja eltartatni magát. Vagy ha nem is, de minimum szereti, ha kap a segge alá egy lakást és egy kocsit. Ha elmegy dolgozni, azt se viszi túlzásba.


A férfiaknál pedig amit a #19-es válaszoló is írt, hogy eltartatják magukat otthon, fizetésüket mindenféle baromságokra költik és nem gondolnak a jövőre.


#18

Nem leszel lepontozva, ne aggódj. Legyél büszke arra, hogy olyan vagy, amilyen.


Kérdező: egy normális nőt nem érdekli, hogy mennyire vagy tehetős, az élethez való hozzáállásod érdekli, hogy mennyire vagy erős, határozott és magabiztos.

Az ilyen nőkkel pedig ne foglalkozz, akik a tehetősebb férfiakra buknak, előbb-utóbb nagyot fognak koppanni az életben.


30F

2015. júl. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
93%
29 éves vagyok, 20-as éveim elejétől sorban állnak értem a biztonságos megélhetést nyújtó, könnyű életet ígérő férfiak. Ez idő alatt két komoly kapcsolatom volt; mindkettő kispénzű (sőőt), szinte semmit fel nem mutató ember volt. SE wellness, se eltartás, se márkás gúnya, sőt, mindig én adtam, aztán én lettem faképnél hagyva. Most akkor én is rinyáljak, hogy a férfiak így meg úgy?
2015. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
91%
Klasszikus eset, hogy egyből a plázacicákból induljunk ki, aztán megy a nyafi, hogy nincs rendes nő....Van csak az neked nem elég jó gondolom...-.-
2015. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
90%

16-os vagyok.


A lepontozók akár le is írhatnák, hogy mi rosszat írtam. Na, mindegy.


Amúgy kérdező: Keress olyan nőket, akik szívesen közreműködnek a párkapcsatban.

2015. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
* párkapcsolatban
2015. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
90%

20as, én sem értem, mégis hol látják ezt a tömérdek "gold diggert" és eltartott nőt.. :D


a környezetemben alig látok ilyet, és nem tudok mit mondani erre..

2015. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
93%
Mondom, azért látják mert csak rajtuk akad meg a szemük. És akkor még ők mutogatnak a másikra...Nekem sincs 1 db ismerősöm sem akit eltartana bárki. Összes nő ismerősöm dolgozik a párjával együtt. Nem tudom hol élnek ezek. Pláza folyosóján?? Rózsadombon?? :D
2015. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

#27

A kérdés szerintem arról szól, hogy miért választanak inkább tehetősebb férfit, mint egy olyat, akivel körülményesebb a megélhetés. Egy szó sincs arról, hogy ezek a nők nem dolgoznak.


Akikre te gondolsz, azok eltartatják magukat, a férfi dolgozik, a nő pedig otthon mereszti a hátsóját, vagy shoppingol.


Szerintem a kérdező arra gondolt, vagy inkább azt látja, hogy a nő inkább összejön egy olyannal, aki nettó 300-at keres, mint, aki nettó 90-et.

Kérdező: komolyan ilyen nővel akarsz ismerkedni, aki pénz alapján dönt?

Ez olyan, mint amikor a férfi mellméret alapján választ barátnőt. Na az a kapcsolat olyan is lesz.


Egyébként tudok példát mondani neked:

- gazdasági válság, a férfi szól a nőnek, hogy jó lenne, ha ő is dolgozna, erre a nő úgy megsértődik, hogy szakít vele

- elhiszem, hogy a kor nem számít a szerelemben, de amikor a 25 éves nő 50+ éves férfival van együtt, az nekem kicsit gyanús

- a nő ugyan dolgozik, de igazán nem viszi túlzásba, mivel tudja, hogy a férfi keres annyit, hogy röhögve elélnek belőle

- egy feleség, aki semmihez nem ért, semmit nem csinál, csak eltartatja magát, láttam ilyet


Örülök, ha az ismerőseid közt a férfi és a nő is egyaránt dolgozik, de attól még vannak akik arra pályáznak, hogy eltartatják magukat, és olyan nők is vannak, akik dolgoznak ugyan, de enyhén szólva nem viszik túlzásba, mert tudják, hogy a férfi hozza haza a nagy pénzeket, továbbá a nő keresete nem a közösbe megy, hanem saját magára költi.

2015. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Missi_Key ***** válasza:
52%

kérdező aka Ámítástechnika


"Halvány lila köze nem volt az ötöslottó főnyeremény elutasításának ahhoz, hogy ti milyen gusztustalan erkölcsű pofákkal szoktatok lelépni. "


de volt. a pénz az pénz. mindegy honnan jön.

neked az volt a kérdésed idézem:

"A nők nagy része miért szeret belecsöppenni a jólétbe"

egy lottó 5-ös is ugyanolyan belecsöppenés a jóba.



a műmell csak egy példa volt.

de nyilván te az olyan csajokat látod meg akiknek szép a frizurája..tudod te az mennyibe fáj hogy ne lapuljon le a haj? volt valaha hosszú hajad?

vagy csak egy parfüm...mert te ha egy lány 30 fokban nem büdös azt te csak a fürdésnek tudod be..képzeld mi is izzadunk, és egy olcsó parfüm nem tart ám 0-24

és így tovább...gyakorlatilag minden egy kissebb vagyon, amit egyes pasik "általános igényesség" címen könyvelnek el.

szerinted, ha a pasija zsemléjét fizeti, mert fizetni fogja, mert akit szeretsz azt nem nézed el ha éhezik. akkor hol marad pénze fodrászra...úgy ott fogja hagyni az a csóró srác ahogy illik.



"Nehogy egyszer úgy megvezessen, átverjen, behálózzon egy nárcisztikus személyiségzavaros, manipulatív hangulatember, hogy a végén felkötöd magad."

köszi az aggódást. de szükségtelen.



a domináns személyiség az aki tudja mit akar és azt meg is szerzi.

egy ilyen nem lesz csóró, hacsak nem vesztett milliárdokat a tőzsdén egy nap alatt.

2015. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Te hallottál már elvekrôl meg erkölcsrôl? Nem tudom, hogy amúgy vannak-e elveid, de úgy látom, párválasztásnál úgyis eltûnnek, és csak az ösztönökre hallgatsz.



"köszi az aggódást. de szükségtelen. 


a domináns személyiség az aki tudja mit akar és azt meg is szerzi. 

egy ilyen nem lesz csóró, hacsak nem vesztett milliárdokat a tőzsdén egy nap alatt."


Tudja, hogy mit akar, és ha szociopata is mellé, akkor nem fogja érdekelni, ha ehhez téged tönkre kell tennie.

2015. júl. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!