Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nagy része miért szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért szeret belecsöppenni a jólétbe, és miért passzolják le azt, akivel körülményesebb a megélhetés?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél általában rendre megfigyelhető, hogy a tehetősebb férfiakkal azonnal, szinte habozás nélkül beleugranak a nők a kapcsolatba, s ilyenkor sosem számít a férfi belső értéke. Ilyenkor a férfi lehet link, lódító, másokat átverő, lehúzó, abból meggazdagodó, nem számít, hiszen életbe lép ekkor az "aki hülye, az meg is érdemli, hogy átverjék"-szemléletmód melletti lojalitás.


Viszont ha a nők észreveszik, hogy a férfi nemigazán vagyonos típus, szerényen éldegél, a kis pénzét ügyesen be kell osztania, nem telik kéthetente wellnessre, hetente új, márkás gúnyára, évente vadonatúj autóra, akkor máris húzzák a szájukat, és talonba rakják ezt a férfit, hátha közben akad egy menőbb, gazdagabb, jóképűbb, akivel lehet majd nagy lábon éldegélni.


Miért nem szeretnek a nők egy párkapcsolatban közreműködni? Miért szeretnek azonnal belecsücsülni egy kényelmes, tágas bőrkanapéba, és egy extravagáns vadonatúj autóba? Miért nem szeretnek rácsücsülni egy régi, egyszerű szófára, és beleülni egy régi Suzukiba?


És miért nem láttam még itt soha gazdag, jóképű, menő üzletembereket, brókereket panaszkodni a nőkről? Vajon miért kerülnek ki a panaszkodó férfiak a kevésbé tehetősebb rétegből? Ugye milyen érdekes a felvetésem, hm?


2015. júl. 5. 23:14
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
35%

ha rendesen szétdugod az agyát ezeknek az álmodozóknak a nagy farkaddal,akkor szerelmesen vigyorogva örömmel fognak beülni a leszakadt kispolszkidba is és palotának fogják látni a másfél szobás paneledet ahol is ágyba hozza a reggelit neked.

ennyi a nagy titok.

aki meg bedől a megfelelési kényszert ébresztő kamu dumájuknak akár csak időt pazarol rá mintha tényleg ezt gondolnák az meg is érdemli ha pi-na nélkül marad.

2015. júl. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
7%

mert könnyebb más f***szán felkúszni és életképtelen sokuk

de akinek van pénze tudja,hogy a szegény nőt csak kihasználni kell,hiszen ezért választ szegényt,mikor lenne gazdag is.


hiszen megvásárolod a telefont,vagy a kocsit,azzal is azt teszel amit akarsz ilyen egyszerű,aki ezt vállalja az vállalja a szolga sorsot.Ez így megy és így is fog.A pénz feljogosít a hatalomra.



de vannak más nők is.Meg azért a külső a lényeg mindig is az volt :D

2015. júl. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

#10:


Halvány lila köze nem volt az ötöslottó főnyeremény elutasításának ahhoz, hogy ti milyen gusztustalan erkölcsű pofákkal szoktatok lelépni. Neutrális, mintha a tökfőzeléket hasonlítanám össze a kerékpárpumával, körülbelül ennyi értelme volt, ni: dlkfsdgjkglksdfjgljjsdkgjsljkgljkskjg. Pont.


Na tessék, műmell is... meghagyom a szociopatáidnak, nekik megcsináltathatod a sajátod, csak hogy jobban imponálj nekik. Jut eszembe, szociopaták. Nehogy egyszer úgy megvezessen, átverjen, behálózzon egy nárcisztikus személyiségzavaros, manipulatív hangulatember, hogy a végén felkötöd magad. A domináns személyiség még mindig nem egyenlő az embereket lenéző, kihasználó, önelégült félnótásokkal, a beteges szociopatákkal, a paranoid és erotomániás delúzióban szenvedő elmeroggyantakkal. De ha te erre buksz (mint ahogyan a nők többsége), hát szíved joga. Mi sem lennénk egy pár, az fix. (Jaj, tudom, van pasid.)


Azt viszont méltányolom benned, hogy van kurázsid felvállalni az igényeidet, és nem kamuzod szét oldalakon keresztül a kérdést a "nőnek nem számít semmi" meddő, kókler handabandával. Nem lettél rokonszenves, de még mindig rokonszenvesebb, mint a hazudozó kamugépek.

2015. júl. 6. 02:05
 14/35 A kérdező kommentje:
Jav.: kerékpárpumpával*
2015. júl. 6. 02:05
 15/35 anonim ***** válasza:
45%

inkább örülnél kérdező amiért jött egy őszinte női válasz.

én férfiként nem találtam benne kivetni valót.

sőt kimondottan logikus volt,főleg ez a rész "ott van az hogy, pénze ugye annak van, aki tudja hogyan kell azt megszerezni. ezek általában domináns típusok, amit mi nők szeretünk."

2015. júl. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
12%

10: Mit csinálsz, ha majd a te jól funkcionáló szociopatád otthagy téged a gyerekkel egy másik nôért, mert ô már nem tart olyan vonzónak? :D


Kérdezô: Én abban semmi kivetnivalót nem látok, ha egy nô elvárja, hogy egy átlagos keresete legyen a párjának. Ezt meg lehet magyarázni a leendô gyermek érdekeivel. Viszont mikor tényleg nem érdekli egy nôt, hogy milyen ember a férfi, csak legyen 3 BMW-je, meg fizesse a nônek a plasztikai mûtéteket, az tényleg undorító.

2015. júl. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, azok a nők, akikről írtál, a "szép nő" kategória, akik kihasználják képességeiket undorító módon.

Van kivétel persze, de nem szívesen nem élnek vissza a külsejükkel idővel.

Ha meg valami oknál fogva nem ilyen, ronda, vagy borzalmas modora van, akkor nekiáll karriert építeni, és a "hímsovinizmus" szó naponta kb 50000 hagyja el tündéri ajkait...lásd a veszteségek úrnője névre hallgató egyértelmű feminista borzadvány írását.

2015. júl. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
95%

Le leszek pontozva, de én nem vagyok ilyen nő. Tény, van egy halom ilyen gold digger és társai, nekem is van barátnők között, nem is tudunk egyetérteni sok mindenben, mert engem munkára neveltek a szüleim. Őt is, csak amíg nekem hagytak teret arra, hogy kamaszként kamasz legyek ne pedig a tescoban húzzam az igát hétvégente középiskola mellett, addig őt már 14 évesen elküldték nyáron dolgozni (ismerős, nem bejelentett) majd 16 évtől hétvégére suli időben. Tehát 25 éves korára már rég megcsömörlött az egésztől, mert egyetemre se tudott menni, 18 évesen kb kidobták otthonról, hogy felnőtt vagy, oldd meg. Most jár levelezőre munka mellett. Bár azt vallja magáról, hogy ő kényelmes életet szeretne és soha többé dolgozni ha férjhez ment, ahhoz képest mindig egyetemista srácokkal jött/jön össze, akik valami olyat tanulnak, amivel később pályakezdőként is sokat lehet keresni. Szóval eddig még egyik kapcsolatából se "profitált". Pedig volt egy-két srác, aki annyira ronda volt, hogy még a pasik is azt mondanák, hogy bottal se. (a pattanásoktól kb nem látszott pl a srác arca) Szóval tény, vannak olyan nők, akiknek fontos a kényelem és a gazdag királyfit várják. De férfiaknál is van, akik modellalkatú tiptop csajt keresnek. És az esetek azért igen jelentős részében csak a nagyon szép csajok tudnak úgymond "megélni" a külsejükből. Az átlag csajok csak álmodoznak. Így kereslet és a kínálat találkozik, ennyi.


Visszatérve rám, sose néztem a vagyoni helyzetét egyik fiúnak se, akikkel ismerkedtem. Egyetlen kitételem volt, legyen munkája. Felőlem lehet utcaseprő is, de dolgozzon. Ez csak azért vált kitétellé, mert az első barátom idősebb volt tőlem, úgy jöttünk össze, hogy nem volt munkája és úgy szakítottunk, hogy még mindig nem volt 4 évvel később. Elvileg keresett... De neki derogált elmenni árufeltöltőnek vagy eladónak, vagy bármilyen olyan melóra, ahová azonnal felveszik az embert, mert rangon alulinak érezte egy félbehagyott egyetemmel. Aztán 28 évesen csak talált valamit mikor már nem voltunk együtt. (meglepőt mondok, eladó lett, mert a szülei megunták, hogy pénzelni kell, mert miután szakítottunk én már nem fizettem a kajája nagy részét.)


Mostani barátommal mikor összejöttünk udvarolt nekem egy fogorvos. Olyan ténylegesen pénzes fajta. Szintén mondok egy meglepőt, kikosaraztam, mert a barátom tetszett és vele tudtam elképzelni a továbbiakat, pedig diákhitele van és alig fizető irodista állása. De a kettőnk fizetéséből eléldegélünk, szerényen, néha erősen gondolkodva mit eszünk hónap végén, de még fiatalok vagyunk. Ha megunjuk a nyomorgást még kimehetünk Angliába mosogatni... :) De Őt szeretem, nem a pénztárcájába szerettem bele, hanem az emberbe, ráadásul szeretem a szexet nem csak minden másnap (húsvét, karácsony), így meg is hülyülnék ha olyannal kellene, aki 50 éves mondjuk (majd ha én is annyi leszek nem fog zavarni) vagy egyáltalán nem tetszik.

2015. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
87%
28 éves nő vagyok. 2 munkahelyem van, minden hétvégén dolgozok. A szüleim segítsége nélkül vettem egy szép kis lakást, már hitel sincs rajta sok, kb. 2 év és teljesen az enyém lesz.Nem járok márkás ruhákban, nem megyek nyaralni, mert jelenleg nem ez a fontos, előbb legyen egy stabil pont az életemben, és ne az albérletet kelljen fizetnem, ill. 30 évesen szülőknél sem szeretnék élni. Ezzel szemben a mai 30 éves férfiak még otthon élnek, minden pénzüket elköltik, nincs spórolt, félretett pénzük, sem lakásuk. A hétvége a bulié, de ha ismerkedek velük, mindegyik családot szeretne pár éven belül. És kérdem én, hova, hogyan? Miből? A mai férfiak nem tudnak felelősségteljesen gondolkozni, tisztelet a kivételnek.
2015. júl. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
94%

Áruljátok már el ti milyen világban éltek? Most komolyan, az egész környezetembe 1db olyan párt látok ahol a csaj nem dolgozik (de ők is egyetemisták, a szülők tartják el őket). Az összes többi esetben a nő dolgozik, van keresete ő is tesz a családért kapcsolatért. Ez olyan kb 100 ember.

Most tényleg szerintem csak kifogásojat kerestek, hogy miért nincs barátnőtök. Vagy egyáltalán milyen köbe forgolódtok?

2015. júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!