Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szórakozóhelyről hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyről hány évesen lett először olyan, hogy orgia lett az este vége?

Figyelt kérdés

Egyik nő ismerősöm elmondta, hogy lement morrisons2-be Pesten és hajnalban odatáncolt egy fiúhoz, aki tetszett neki.


10-15 perc múlva meg megunta, hogy nem nyitott a srác, úgyhogy elindult volna haza, de a srác meg leállította.


Aztán csaj meg mondta, hogy mindegy neki már, hogy egy pasi vagy kettő vagy három, de nem talál senkit, akivel dughatna.


Na és a sráccal meg két haverjával hazament és megdugták.


Nőknek tényleg ennyire könnyű?


(én mondjuk nem viselném el, hogy más pasi is ott van, szal ilyen szempontból hidegen hagy maga ez a fajta gruppen)


2015. júl. 4. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

igen, ennyire könnyű.


de mori2-ben szerintem kivételesen egyszerű csajozni. nagyon részeg mindenki, sok a csaj, sok a szingli.

2015. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
30-hoz közeledem, de még sose volt ilyen, pedig egyetemen volt pár durva buli. Szimplán nem érdekelnek az egyéjszakások. Nem törvényszerű, hogy egy nő értéknek tartja ha egy körre jó bárkinek is.
2015. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de miért veszitek alapnak, hogy egy körre jó vagy bárkinek?


pasiként még egy egyéjszakást is el kell érni. Meg kell érte dolgozni.

2015. júl. 4. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
mert tudjuk hogy a legtöbb pasi amúgy is csak a szexre megy.. sőt.. csak a lyukra tehát sok esetben még a kinézet se számít.
2015. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én majdnem 40 vagyok, és egyszer se volt ilyen...nem is vágyom rá.

egyéjszakás egyszer, azt se terveztem, csak úgy sikerült, 30on felül.

2015. júl. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!