Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Azok akik az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Azok akik az utcán napközben (parkban, tömegközlekedésen stb) elutasítják a leszólító pasikat, hétvégén, este, szórakozóhelyen is ezt teszik, amennyiben járnak ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem, ott nem, és azért, mert inkább egy szórakozóhely való ismerkedésre, mint az utca. Utcán akkor vagyok, amikor megyek valamerre, sietek, dolgom vagy, nem heccből vagyok kint. Ha ráérnék, itthon lennék, vagy barátokkal, vagy SZÓRAKOZÓHELYEN. És itt jön a csavar, kéremszépen.....én utálom, ha sietés közben hozzám szólnak. A szórakozóhely meg erre van, ennyi, ez ilyen egyszerű. Miért kell ilyen görcsösen akarni az utcán való ismerkedést?
2015. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

van aki igen, mert nem akar ismerkedni és szórakozóhelyre is csak szórakozni megy a bartaival

és van aki meg ott nyitott rá, csak az utcán nem szeret, mert mindig siet és nem ér rá

(és van aki meg az utcán való ismerkedést se utasítja vissza)

2015. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Direkt beleírtam a kérdésbe, hogy pl. PARKBAN. Egy padon ülő csaj pl. hova sietne napközben? vagy tömegközlekedésen, amíg nem száll le addig baromira ráér ismerkedni, ha akar.
2015. jún. 28. 18:34
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Én spec igen. Azért mert van párom, de inkább szórakozóhelyen próbálkozzon valaki szerintem. Mindennek megvan a helye, utcán rohanás közbe nem mindenki vágyik rá.
2015. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyen meg nagy a hangzavar pl. diszkó, ráadásul társaságok járnak oda, nem egymagában megy a lány...
2015. jún. 28. 18:36
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Utcán sem rohan mindenki, simán oda lehet menni. Van ismerősöm, aki szinte már csak ott ismerkedik és nagyon szép nőket szed fel rendszeresen (ő utálja a szórakozóhelyeket és az elvontabb művészcsajokat szereti inkább).
2015. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Hat engem elegge zavar, amikor tömegközlekedésen szenvedek, mert utálom a sok embert, zenét hallgatok, gondolkozok, stb., és valaki akkor nyomul oda.

Azért a szórakozóhelyen nem minden helyen üvölt a zene (pl vannak táncterek, ott hangos, de vannak pultok, ott azért messze nem olyan hangos a zene)


Szerintem mindennek meg van a maga helye, ennyi.

Én élből elutasítok mindenkit az utcán (a szórakozóhelyen is, mert van párom, de előtte ott nem utasítottam el, de az utcán igen)

2015. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Én az utcán általában sietek, megyek valahova, és zavar, ha feltartanak (a szórólapozókat is lekoptatom), parkba mostanában nem nagyon járok, nincs most olyan idő, amikor meg olyan idő van, akkor dolgozom, vagy rendezvény van, és ott vagyok. Egyébként az illető személyétől függ, mit reagálok, nem koptatok le mindenkit.
2015. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Ha elég jól néz ki a pasi, sehol sem utasítják el.
2015. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Szórakozóhelyen nem olyan direkt az ismerkedés, nem azzal támadnak le, hogy "szia, ismerkedünk?", hanem van lehetőség bármilyen témában beszédbe elegyedni, és abból már valamilyen szinten kiderül, hogy van-e közös témánk, szimpatikusak vagyunk-e egymásnak, érdemes-e ismerkedni.


Utcán általában sietek valahova (nem szoktam padon ücsörögni, max. ha várok valakire, de akkor meg azért nem alkalmas az idő az ismerkedésre), és max. 2 percem van dönteni, hogy szimpatikus-e az, aki leszólít, vagy sem. Ez nekem nagyon kevés. Én az apránként kialakuló vonzalom híve vagyok, ezért nem szeretek utcán ismerkedni.

2015. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!