Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Azok akik az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Azok akik az utcán napközben (parkban, tömegközlekedésen stb) elutasítják a leszólító pasikat, hétvégén, este, szórakozóhelyen is ezt teszik, amennyiben járnak ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 18:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Van olyan szórakozóhely ahol nem éjszaka kezdődik az élet? Mert én nappali életet élek.
2015. jún. 28. 19:08
 12/17 Interferencia ***** válasza:

"Szórakozóhelyen nem olyan direkt az ismerkedés, nem azzal támadnak le, hogy "szia, ismerkedünk?", hanem van lehetőség bármilyen témában beszédbe elegyedni, és abból már valamilyen szinten kiderül, hogy van-e közös témánk, szimpatikusak vagyunk-e egymásnak, érdemes-e ismerkedni."


Ez tényleg így megy?

2015. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én ezzel a szöveggel, hogy "szia, ismerkedünk?" nem tudok mit kezdeni. Ha valaki akar valamit, találjon ki jobbat, keressen témát, ürügyet, tudjon beszélgetni. Ennél még az is jobb, ha megkérdezi, mennyi az idő, vagy hogy mit olvasok (mivel utcán - és tömegközlekedésen is - általában olvasok valami könyvet).
2015. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én szórakozóhelyen is csak egyszer ismerkedtem, de már másnap megbántam.


Nekem az összes pasim baráti körből vagy legalábbis barátok ismerőseiből lett és társaságban találkoztunk.

2015. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

na akkor én leszek itt az első, lány vagyok és szerintem jó dolog az utcán ismerkedni :D jól esik, ha valakinek tetszettem ennyire, ugyebár szerintem ott bátrabb dolog, mint szórakozóhelyen.. kár, hogy nem sokan merik :)

szóval fiúk, hajrá! :D (én is szólítottam már le pasit utcán, volt, hogy furán néztek, de az egyikből kapcsolat lett)

2015. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
Fiúk komolyan nem értitek? Nem a helyszíntől függ hogy elutasítunk-e vagy sem. Egy szimpatikus srácot nem utasítok el a buszon de egy nemszimpatikusat elutasítok a szórakozóhelyen.
2015. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Interferencia ***** válasza:
16: Elolvastad te az eddig érkezett válaszokat?
2015. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!