Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Siránkozó férfiak, az alább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Siránkozó férfiak, az alább linkelt férfiak szerintetek alfahímek vagy átlagosak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben sorra látok olyan kommenteket, kérdéseket, hogy a mai lányoknak csak jól kinéző alfahímek kellenek így elgondolkoztam azon, hogy vajon én is ebbe a kategóriába esek vagy sem, ezért próbáltam keresni neten olyan srácokat, akik tetszenek és akik emlékeztetnek az eddigi kapcsolataimra. Így arra lennék kíváncsi, hogy ha ezt a két srácot hova soroljátok, csak hogy megérthessem végre mit jelent az alfahím, átlagos és rusnya, mert a siránkozók sose küldenek magukról képet.


[link]


[link]


2015. jún. 30. 18:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
#7 nem csak találni kell egy lányt, hanem meg is kell tudni tartani. Ők átlagosak és nem tudtak megtartani téged. Ezek után egy átlag alatti mit várjon?
2015. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Az alfaság nem csak kinézettôl függ.
2015. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy lányként írok, de az első szerintem kifejezetten helyes. :D A második meg egy olyan ismerősömre emlékeztet, akit utálok, szóval inkább nem kommentelem a külsejét, mivel nem tudok elvonatkoztatni ettől.
2015. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%

Hát ezek még omega-hímnek is gyengék.

Itt egy alfahím:

[link]

2015. júl. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"...Ők átlagos kategóriába sorolhatók véleményem szerint,nem bántani akarom őket,eszemben sincsen,de náluk én jobban nézek ki szerintem bőven...

De mégsem érdeklek egyetlen nőt sem,soha életemben nem is érdekeltem sajnos... ..."


Ezt ne próbáld bemesélni magadnak, ha jól néznél ki, ezzel nem lenne bajod. Én jóindulattal tartom magam átlagosnak, egyes fényviszonyok mellett még nem is okádok a tükörképemtől, 23 éves vagyok, és 7-8 barátnőn vagyok túl. Na ahhoz, hogy valaki ne tudja hozni az én szintemet, átlagon alulinak kell lennie erősen.

2015. júl. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25: Én még a rettenetesen átlagon aluliaktól is klasszisokkal ocsmányabb vagyok. Ráadásul alacsony is.
2015. júl. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Az első átlag feletti, a második átlag alatti.


˝Mert az itt siránkozó férfiak nem mernek magukról képet feltenni˝

figyu, én is ´siránkozó´ srác vagyok, de ha gondolod, én teszek fel magamról képet, ha nem hiszed el hogy ronda vagyok.

2015. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nekem ők átlag alattinak tűnnek, bocsi.
2015. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
#21-es, a másodikra hasonlító barátot nem én dobtam, ő engem, mert 16 évesen 3 hónap után korainak gondoltam a szexet. Az elsőre hasonlítóval 4 évig voltunk együtt, vele tényleg én szakítottam. 24-25 évesen munkával úgy gondolta korai az összeköltözés, pedig mikor összejöttünk még azzal hitegetett, hogy diploma után eljegyzés :)
2015. júl. 2. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!