Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Siránkozó férfiak, az alább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Siránkozó férfiak, az alább linkelt férfiak szerintetek alfahímek vagy átlagosak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben sorra látok olyan kommenteket, kérdéseket, hogy a mai lányoknak csak jól kinéző alfahímek kellenek így elgondolkoztam azon, hogy vajon én is ebbe a kategóriába esek vagy sem, ezért próbáltam keresni neten olyan srácokat, akik tetszenek és akik emlékeztetnek az eddigi kapcsolataimra. Így arra lennék kíváncsi, hogy ha ezt a két srácot hova soroljátok, csak hogy megérthessem végre mit jelent az alfahím, átlagos és rusnya, mert a siránkozók sose küldenek magukról képet.


[link]


[link]


2015. jún. 30. 18:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Ők átlagosak, csak én vagyok átlagon aluli. Nem mondom, hogy alfahímnek kell lenni, csak én nem vagyok elég jó. Nem csak külsőre.
2015. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
Bocsi, én nő vagyok, de az első kifejezetten helyes :)
2015. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem az első valahol az alfa és az átlagos között van, de a csajozással biztos nincs gondja. A második valamivel átlag alatti.
2015. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
59%
ezek átlagosak
2015. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
ezek alfahímek? lol ezek inkább ronda pasik!
2015. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
94%
Első átlagos, a második elèg átlag alatti.
2015. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hát akkor az első barátom átlagon aluli volt, mert a másodiknak kiköpött mása lenne szemüveg nélkül. :) Ezek után viszont nem értem, hogy miért mondják azt sokan, hogy soha nem fognak egy lányt se találni. Mondjuk itt akkor felmerül bennem, hogy lehet nem is a lány oldalán van a kinézet léce túl magasra téve.
2015. jún. 30. 18:59
 8/29 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is az első átlagos. Attól hogy szemüveges, senki nem lesz átlag alatti vagy "geek".


Az "alfahím" rugalmas fogalom, korszellemtől és elvárástól függ. Egyeseknek Justin Bieber vagy SP az, másoknak Kevin Costner, megint másoknak mindegy ki az, csak rengeteg pénze legyen.

2015. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
A "szemüveg nélkül" a kulcsszó. A másodiknak a szemüveg ront elég sokat a kinézetén.
2015. jún. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Bocs, de csak egy alfa lehet, az pedig en vagyok! :P


:)

2015. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!