Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Siránkozó férfiak, az alább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Siránkozó férfiak, az alább linkelt férfiak szerintetek alfahímek vagy átlagosak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben sorra látok olyan kommenteket, kérdéseket, hogy a mai lányoknak csak jól kinéző alfahímek kellenek így elgondolkoztam azon, hogy vajon én is ebbe a kategóriába esek vagy sem, ezért próbáltam keresni neten olyan srácokat, akik tetszenek és akik emlékeztetnek az eddigi kapcsolataimra. Így arra lennék kíváncsi, hogy ha ezt a két srácot hova soroljátok, csak hogy megérthessem végre mit jelent az alfahím, átlagos és rusnya, mert a siránkozók sose küldenek magukról képet.


[link]


[link]


2015. jún. 30. 18:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
12%
Nem vagyok nyomi, se alfahím, de annyit mondhatok, hogy a nők nem szeretik a szemüveget. Legalábbis akiket én ismerek azokat nem vonzza. Amikor levettem a szemüvegem egyből dughattam.
2015. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Ezek itt olyan B-alfa-szhímek.
2015. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
11%
Az első átlagos,egy kis túlsúllyal,a második pedig nagyon ronda.
2015. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
27%

Meg lettem szólítva, igen figyelek.

Ők átlagos kategóriába sorolhatók véleményem szerint,nem bántani akarom őket,eszemben sincsen,de náluk én jobban nézek ki szerintem bőven...

De mégsem érdeklek egyetlen nőt sem,soha életemben nem is érdekeltem sajnos... :/

Pedig lehet velem normálisan beszélgetni,értelmesen.Kulturáltan közeledem a nőkhöz is,tehát nincsen bunkó stílusom sem,kedvesen beszélek mindenkivel...

Mégsem jött össze még soha semmi. :/

Ez van,van akik szerencsések van akik nem.Én el vagyok átkozva,a nők sem néznek rám,esélyt sem adnak semmire,szóval már beletörődtem ebbe.

24/F

2015. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%

Náluk jobban nézek ki, de még magamat is ocsmánynak nevezném.

Nem néznek ki jól, fényévekre vannak az alfahímtől.

2015. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
10%

Jaj utolsó unalmas vagy màr,baràtkozz össze a 28 éves,alacsony ronda képű fickóval-aki szintén itt sírdogál állandóan-,és panaszkodjatok egymásnak,biztos jó barátok lennétek.


Az 1. képen lévő pali átlagos,a 2. ronda.

2015. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat,utolsó előtti.
2015. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
37%
Az első átlagos, de irigylem a szakálláért, a második meg vagy átlagos, vagy esetleg az alatti. Nem tudom megítélni.
2015. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
89%

Átlagosak, de én náluk ezerszer rosszabbul nézek ki, azért nem volt még soha randim sem 28 évesen, mert alacsony vagyok és minden lány szerint ocsmány.


16-os: örülök, hogy számon tartasz :D

2015. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Elég ronda mindkettő, de akkor már inkább a második, a testalkata nekem bejön.
2015. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!