Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A srácok miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok miért nem értik meg, hogy hiába van egyenjogúság, a lányok nagyrésze akkor is tőlük várja a kezdeményezést?

Figyelt kérdés
Srácok, fogjátok már fel, hogy nektek kell a tökösnek lenni és lépni...
2015. jún. 30. 15:22
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Az kezdeményez, aki akar valamit a másiktól. Lehetősége van rá mindkét nemnek.
2015. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
21-es. Én már nagyon szeretném ha egy nő akarna már tőlem valamit. Kis futó dologba is benne lennék!
2015. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem, hogy miért keverik az egyenjogúságot a nemi szerepekkel. Az egyenjogúság már a nevében hordozza a jelentését, jog előtti egyenlőség van, nem azt jelenti, hogy mától csak azért létezik nő meg férfi kifejezés, hogy a pinát meg a péniszt meg lehessen különböztetni. Amúgy pont a férfiaktól hallom egyfeszt, hogy jajj nők így, nők úgy, nők amúgy... Ha tényleg olyan értelemben lenne egyenjogúság, hogy a nemek összemosódnak, senki emelné ki a másik nemet a mondandójában, hanem úgy beszélne, mint egy embertársáról.
2015. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Általában én tepertem többet a nőknél, mára hálistennek már nincs ez így. Teperjen a nő is, akinek kellek. Ha nem? Akkor megyek tovább, így járt. Kamu nők nem kellenek nekem. :)
2015. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
81%
#24, szívemből szóltál! Na ez a helyes hozzáállás! Egy kapcsolathoz két ember kell, függetlenül itt az egyenjogúságtól meg a többi maszlagtól.
2015. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
68%
Az a baj, hogy nektek nőknek csak addig kell az egyenjogúság, amíg ti jártok jól vele. Szavazni, önmegvalósítani, házimunkát a pasival végeztetni tök jó, de hogy kezdeményezni kelljen, vagy hogy ne fizessen ezt-azt a pasi, az már hallatlan!
2015. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%
Úgy beszél mindenki, mintha kezdeményezni valami szörnyű büntetés lenne. Ideális esetben a világ legtermészetesebb dolga kellene, hogy legyen.
2015. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
27-es Én kezdeményezek! Kinél lehet?
2015. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
80%
Egy olyan társadalomban, ahol a gyermekelhelyezési perek több, mint 90 százalékát a nők nyerik, ahol csakis a jól fizető munkahelyeken követelnek női kvótát, ahol az életveszélyes munkák közel 100 százalékát férfiak végzik, ahol a büntetés végrehajtási rendszer kétszeres szigorral bünteti a férfit ugyanazon bűncselekményért, mint a nőket, ahol az apák jogaik szarba se veszik, ahol a felsőoktatás következetesen igyekszik hátráltatni a férfiak bejutását, ahol évente 11.000 férfi megerőszakolását hagyják figyelmen kívül nekem senki ne merészeljen egyenjogúságról beszélni, pláne nem felháborodni azon, hogy a férfiak milyen töketlenek, mert nem kezdeményeznek. Ez nem hiszti, csupán tények.
2015. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

#29 egyetértek, ez mind-mind igaz. És amúgyis, a nőket mi tartja vissza attól, hogy híres zeneszerzők, fegyvertechnikusok, vagy akár építészek legyenek? Mert én 1 ilyet nem tudok felsorolni, holott történelem szakon végeztem. Jó írók és költők közt is nagyon kevés nő van (Szécsi Margit, Raffai Sarolta, Anne Rice, Károlyi Amy), ehhez meg semmiféle papír meg végzettség sem kell. Nem várom el egyetlen nőtől se hogy legyen űrhajós, vagy fegyvertechnikus, de ha nem tud vagy nem akar sem kezdeményezni, se a házimunkából kivenni a részét, sőt, szeretkezni se, akkor mi értelme az egésznek? Akadémikus kérdés, igaz-e...


Ja és lehet nyugodtan lepontozni, az ugye mindent felülír :DDD

2015. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!