Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A srácok miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok miért nem értik meg, hogy hiába van egyenjogúság, a lányok nagyrésze akkor is tőlük várja a kezdeményezést?

Figyelt kérdés
Srácok, fogjátok már fel, hogy nektek kell a tökösnek lenni és lépni...
2015. jún. 30. 15:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem várja el tőlük, ők akarják kényszeresen bizonyítani, hogy jobbak a férfiaknál, holott a nők nem jobbak a férfiaknál és a férfiak se a nőknél. Egy nő nőként jó, egy férfi férfiként. A Kill Bill 2-ben volt egy olyasmi megszólalás, hogy "Egy Hanzo kardot nem érdemes más kardokkal összehasonlítani, csak egy másik Hanzo-val", remélem leesett a párhuzam. Manapság az a gond, hogy a nők férfiak akarnak lenni, de mindeközben a női léttel járó előnyöket nem akarják elveszíteni ,ásd egyszerre akarnak karrieristák és családanyák lenni. Mielőtt benyögnéd, hogy "egy férfi bezzeg lehet egyszerre cégvezető és családapa", elárulom, hogy az nem apaság, hogy két szót beszélsz a gyerekeddel egy 12 órás megbeszélés után és puff, le van tudva az apaság, szóval a férfiaknak is választaniuk kell: vagy család, vagy munka. A svédek hoztak egy egész jó rendeletet, miszerint a férfinak a GYED legalább 30 százalékát kell kivenniük, hogy a gyereket ne végig az anya nevelje és ismerkedjen az apával is, mindemellett a nőnek nem kell otthagynia a munkahelyét sem, természetesen egy olyan szellemi süllyesztőben, mint MO ilyen sose fog bekövetkezni, csupán egy példát írtam, hogy nem lehetetlen a dolog.
2015. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 aszomszedneni ***** válasza:
67%

az egyenjogúságnak semmi köze a kezdeményezéshez, ha érdekelne és foglalkoznál picit azzal, hogy mit ünneplünk március 8-án , a nemzetközi Zoltán napon .


egyébként mindig a NŐ kezdeményez (évezredek óta), azzal hogy felhívja magára a figyelmet (odacsalogatja magához a hímeket), majd a FÉRFI dolga a hódítás, azaz megszerezni magának a zsákmányt és ezzel egyetemben legyőzni a vetélytársakat, majd megtartani a NŐt, ha az előbbi procedúra már lezajlott .


a gyerek nevelés pedig megint más tészta.... de ezt hagyjuk mára, mert lemerem fogadni az eddigi összes fizetésemben, hogy nem fogod megérteni azt amit az imént röpke 2 percben leírtam neked és most megyek iszok egy sört egyenesen a hűtőből .


F30

2015. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
GYES***
2015. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
77%
Abban mi a kezdeményezés hogy egy nő jól néz ki ,és "odacsalogatja" magához a férfiakat? Attól még nyugodtan azt küld el a halálfszára akit akar.
2015. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok olyan jó hogy ne mindig nekem kelljen :/ nem tökösség kérdése,de egy nő is lehet életképes,és közölheti szándékait,imponáló tud lenne hogy értelmesebb mint az átlag :,D
2015. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Joga van kezdeményezni a nőnek is és a férfinak is.

Viszont ez nem azt jelenti, hogy ezentúl csakis a nőnek kell kezdeményzeni, mint ahogy egyes férfiak ezt gondolják, mert ők fosnak attól, hogy megszólítsák a másikat.

2015. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Ezt a nőnapot nem értem. Én még soha nem vettem nőnek virágot, meg el sem fogadta és nem volt kinek.

Ezt a csalogatást csinálhatnák jobban is a nők hogy ebből valamit lássak is.

2015. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
92%
Talán ha nem lenne ilyen nagy mértékben elutasító és válogatós a nők többsége akkor más lenne a helyzet, de mikor már nem csak, hogy félsz de unsz is szóba állni valakivel akkor már más a helyzet, az már súlyos... de ez csak azért van mert, nagyon értelmetlennek tűnik már az egész... néha már csak a gondolata is fájdalmas, vagy csak egyszerűen létezni is az....
2015. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
16-os Te nő vagy? Én férfi. Még nem volt barátnőm, megszólíthatlak?/ fosás kizárva/
2015. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 opened paradise ***** válasza:

Én nem gondolom őket annak.

És kezdeményezés és kezdeményezés között is különbség.

Nem mindegy,hogy elhívnak valahova,vagy egyből rádvetik magukat.

2015. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!