Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A srácok miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok miért nem értik meg, hogy hiába van egyenjogúság, a lányok nagyrésze akkor is tőlük várja a kezdeményezést?

Figyelt kérdés
Srácok, fogjátok már fel, hogy nektek kell a tökösnek lenni és lépni...
2015. jún. 30. 15:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt kérdezem, hogy miért a férfinak KELL kezdeményeznie, hogyha már úgyis egyenjogúság van???

Sokan miért tartják szexéhes r*binek azt a lányt, aki célozgat, vagy ne adj isten nyíltan megkérdezi a fiútól, hogy lenne-e kedve randizni?


L20

2015. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 opened paradise ***** válasza:
79%

1. Értem én,csak lesz..rom.

2. Semmit sem kell.

2015. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

#2!

Pont a 2. mondatommal magyarázom meg, hogy miért kell.

Sajnos sok helyen láttam/olvastam, hogy sokan ezt gondolják a női kezdeményezésről. Fiatal fiúk is.

2015. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
3.: semmi sem jó nekik
2015. jún. 30. 15:36
 5/37 anonim ***** válasza:
50%

Hallottál már arról a kifejezésről, hogy ellentmondás?

Egyenjogúság esetén arról beszélünk, hogy mindkét nem képviselőinek ugyanolyan mértékben van lehetősége a kezdeményezésre. Na már most, ha az egyik fél ßaszik kezdeményezni, sőt el is várja, hogy a másik fél kezdeményezzen, mindezt úgy, hogy ő a kisujját se hajlandó megmozdítani, mert ez a szokás, akkor kérdem én miért beszélünk egyenlőségről? Elárulom, itt jön be az ellentmondás. Ha a egy nő a szokásokhoz híven akar élni, ám legyen, de akkor ne legyen képmutató, tessen megszülni 3-4 gyereket, felnevelni őket, mindezt úgy, hogy nem vállal munkát (és legfőképp nem sír kvóták miatt) és a háztartást vezeti főállású anyaként.

Ennyi... meg egy bambi.

2015. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
5.: igen ám, de a férfiak azt is elvárnák, hogy a nő MUNKA mellett teljesen egyedül nevelje a gyereket és szolgálja ki a férfit sörrel, mert hogy ő túl fáradt kinyitni a hűtőt. Aha, hát a nagy büdös francokat. Meg egy bambit.
2015. jún. 30. 15:40
 7/37 anonim ***** válasza:
66%
A kezdeményezés nem egy jog.
2015. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
19%
Ez az egyenjogúság a nők által kitalált mese.
2015. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%

Bármennyire is szeretnétek, az egyenjogúság NEM csak akkor működik amikor nektek az előnyös és hasznotok származik belőle. Ha ennyire egyenlő elbánást, fizetést, jogokat akartatok, azzal ez is együtt jár. Nem fog leesni a karikagyűrű az ujjatokról ha ti is kezdeményeztek.

Ez az egyik. A másik meg, hogy nem akarunk lehetőséget biztosítani arra hogy belénkrúgjatok. Mert hogy néhányan (csak pár százezren) ezt teszitek, az konkrét tény.

2015. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi van kérdező,nem kezdeményeznek nálad?
2015. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!