Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl magasak az elvárásaim? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az elvárásaim? N

Figyelt kérdés

Fontos számomra egy férfiben, hogy legyen pozitív, magabiztos, és fel lehessen rá nézni, ne pedig egy anyámasszony katonája.

Legyen egyéniség, mivel én sem vagyok hétköznapi karakter. Legyen intelligens, és legalább középiskolai fokon művelt, lehessen vele érvelve vitázni. Emellé fontos a jó humorérzék, imádok másokat ugratni, és azt is, ha velem csinálják.

Nem kell, hogy komoly tapasztalata legyen az ágyban, elég, ha rá tud érezni, mi a jó nekem.

Külsőre nincs ideál, nem igénylem, hogy klasszikusan jóképű legyen, elég, ha nekem tetszik.


Annak, aki kezdené, én mit tudok nyújtani:

Bonyolult személyiség vagyok, egyéniség, de makacs, és merész. Emellett pozitív, optimista, mosolygós nő. Bizonyos keretekig művelt (vannak témák, amik jobban érdekelnek, vannak, amik kevésbé, de otthon vagyok a világban). Van humorom, és imádok hülyéskedni.

A környezetem szépnek tart, és én is elégedett vagyok a külsőmmel.


21N


2015. jún. 26. 23:24
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Érdekel a történelem, a mitológia, a pszichológia, a vallástan, a nyelvtudomány, az irodalom, a matek elmélet, és az elméleti fizika, bizonyos kultúrák, a zene...
2015. jún. 27. 20:08
 22/24 A kérdező kommentje:
kimaradt: filozófia
2015. jún. 27. 20:09
 23/24 anonim ***** válasza:
Ez már jó amit leírtal, ha tényleg erdekelnek ezek a dolgok! :)
2015. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Perszehogy, másként minek írtam volna?
2015. jún. 27. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!