Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl magasak az elvárásaim? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az elvárásaim? N

Figyelt kérdés

Fontos számomra egy férfiben, hogy legyen pozitív, magabiztos, és fel lehessen rá nézni, ne pedig egy anyámasszony katonája.

Legyen egyéniség, mivel én sem vagyok hétköznapi karakter. Legyen intelligens, és legalább középiskolai fokon művelt, lehessen vele érvelve vitázni. Emellé fontos a jó humorérzék, imádok másokat ugratni, és azt is, ha velem csinálják.

Nem kell, hogy komoly tapasztalata legyen az ágyban, elég, ha rá tud érezni, mi a jó nekem.

Külsőre nincs ideál, nem igénylem, hogy klasszikusan jóképű legyen, elég, ha nekem tetszik.


Annak, aki kezdené, én mit tudok nyújtani:

Bonyolult személyiség vagyok, egyéniség, de makacs, és merész. Emellett pozitív, optimista, mosolygós nő. Bizonyos keretekig művelt (vannak témák, amik jobban érdekelnek, vannak, amik kevésbé, de otthon vagyok a világban). Van humorom, és imádok hülyéskedni.

A környezetem szépnek tart, és én is elégedett vagyok a külsőmmel.


21N


2015. jún. 26. 23:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem teljesen reálisak az elvárásaid. Az enyémek magasabbak, mégis van, aki meg tud felelni neki.

N

2015. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
A leírásod alapján te egy szenvedélyes típus vagy. Az elvárások teljesíthetők. Nincs ezzel semmi gáz. Kalappal!
2015. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Lényegében azt írtad le, hogy legyen esze. Hát ez nem túl magas elvárás. :D
2015. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem szerintem nem magasak az elvárásaid. Azok a bizonyos elvárások nem egy függőleges listaként jelennek ahol a te kis oldal csíkod mutatja, hogy "mekkora az elvárásod". Persze lehet túlzásokba esni de amit csak leírsz azok elvárások és semmi többek...és hogy mennyire nagy azt leginkább te tudod megmondani. Legfeljebb annyit tudok javasolni, hogy ha mégis ilyen férfivel hozz össze a sors akkor ne mond meg neki, hogy "anyámasszony katonája" mert nem tudod miért olyan amilyen. Min ment át, hogy ilyen lett....és igen itt magamra céloztam.
2015. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen hétköznapi dolgok az "elvárásaid".
2015. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

ez egy korrekt elvárás egy hétköznapi lánytól,látjátok! ez amit ő is tud adni körülbelül.És ahhoz mérten vár el


igazán bölcs vagy lányom,de miért nem találsz mégse ?


és nem vagy ellenszenves nekem első olvasására,ami részben ijesztő.

2015. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Ezt szinte akár én is írhattam volna, a különbség kettőnk között csupán annyi, hogy én férfi vagyok. Bár ismernélek! :)
2015. jún. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek egyáltalán nem magas elvárások, csak az a baj, hogy szerintem kihagytad a pénzt.

Én nem vagyok nőgyűlölő de az a tapasztalatom, hogy ez nagyon is számít nektek. Valahol persze megértem, mert fontos a biztonság minden téren, az anyagiakban is.

2015. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem magasak.

Hasonloakat kernek en is egy leanytol.

2015. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a pénz, mivel annak köze nincs a személyiségéhez. Szeresse, amit csinál, és legyen önálló keresete. Ezt tudom nyújtani én is.
2015. jún. 26. 23:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!