Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl magasak az elvárásaim? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az elvárásaim? N

Figyelt kérdés

Fontos számomra egy férfiben, hogy legyen pozitív, magabiztos, és fel lehessen rá nézni, ne pedig egy anyámasszony katonája.

Legyen egyéniség, mivel én sem vagyok hétköznapi karakter. Legyen intelligens, és legalább középiskolai fokon művelt, lehessen vele érvelve vitázni. Emellé fontos a jó humorérzék, imádok másokat ugratni, és azt is, ha velem csinálják.

Nem kell, hogy komoly tapasztalata legyen az ágyban, elég, ha rá tud érezni, mi a jó nekem.

Külsőre nincs ideál, nem igénylem, hogy klasszikusan jóképű legyen, elég, ha nekem tetszik.


Annak, aki kezdené, én mit tudok nyújtani:

Bonyolult személyiség vagyok, egyéniség, de makacs, és merész. Emellett pozitív, optimista, mosolygós nő. Bizonyos keretekig művelt (vannak témák, amik jobban érdekelnek, vannak, amik kevésbé, de otthon vagyok a világban). Van humorom, és imádok hülyéskedni.

A környezetem szépnek tart, és én is elégedett vagyok a külsőmmel.


21N


2015. jún. 26. 23:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%

Hagyjuk már ezt az egyéniség dumát... mindenki az a maga módján, az is, aki egész évben egy szobában csücsül. Az "elég, ha nekem tetszik" a lehető legjobb dolog, amit mondhatsz: ha nincs ideál, nem jöhet senki azzal, hogy "dehát ő", válogathatsz nyugodtan. Persze, nem így gondolod, de így van ;) Szintén, a többség így csinálja.


Nincsenek nagy elvárásaid, teljesen átlagosak, mint ahogy te is az vagy. De ez jó.


23/F

2015. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

23F, egyik szavaddal a másikat :p


Mindenki egyéniség valahol, de én átlagos vagyok.


Amugy nem vagyok átlagos, ennyibőol nem szűrhetsz le messz menő következetéseket.

2015. jún. 26. 23:42
 13/24 anonim ***** válasza:

Igen, mivel mindenki egyéniség, mindenki átlagos is. Ellentmondás? Nem hinném. Szerencsére a világ nem fekete-fehér, mindenkiben van valami egyedi, ugyanakkor mindenki emberből van. Másra vagyunk képesek, másként viselkedünk, de úgy nagy általánosságban mindenki sorolható valahova, mindenkit lehet másokhoz hasonlítani. Amiben te egyedinek vallod magad, ha kellően távolról nézed, találsz sok hozzád hasonlót. Mint mondtam, ezzel nincs semmi baj, csak _szerintem_ fölösleges hangoztatni. Amúgy is mondasz magadról, amit szeretnél, aztán lehet, teljesen máshogy látod magad, mint a kiszemelted.


Amiben biztosan más vagy, mint a mai döntő többség: a helyesírásod rendben van. Ezt, ahogy tapasztalom, nem sokan mondhatják el magukról, illetve alá is támasztja néhány állításodat. Tehát ne hidd, hogy azt próbálom beléd sulykolni, hogy nem vagy értékes! :)


23/F

2015. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
21%
Azt kihagytad,hogy Brad Pitt 2 legyen a srác!
2015. jún. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen snassz leírás.Szerintem te többet gondolsz magadról,mint ami vagy,az írásodban sincs semmi érdekes.Pá.
2015. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ezek nagy elvárások lennének, sőt a nők többségének ilyesmi férfiideál jön be.

Humoros, magabiztos, intelligens, legyen munkája.....

Melyik nőnek nem kellenek ezek?


Ahogyan az ideálod is rápasszol sok férfire, úgy a magad jellemzése is rápasszol sok nőre.

Kiindulási pontnak ez tökéletes, de ebből még nem lehet megismerni a másikat.

Írhatnám, hogy én ilyen vagyok mint amit te leírtál ideálnak és ilyen nőt keresek mint amilyen te is vagy, de ezek mivel átlagos tulajdonságok szerintem sokan ezt akarnák.

Mondj egy példát, hogy te miben is vagy különleges, definiáld kérlek a nem hétköznapi karakter jelzőt. :)


28/F

2015. jún. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az elvárása. Ez igazából attól függ, hogy éppen kivel találod magad szemben. Lehet valakinek ez magas, megmászhatatlan, de lehet valakinek a könyökén jönnek ki ezek a dolgok. Szóval kinek mi. 21F
2015. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben nincs is semmi extra.

Ha képes vagy kompromisszumokra akkor nincs is veled semmi gond.


Nekem mondjuk vannak extra igényeim, szeretném ha tudna repülni mint superman, tudna teleportálni.


De ma már részemről elég az, ha egy lány dolgozik és van önálló keresete, és nem számít h mit és hol dolgozik.

Na persze azért k**úrva ne legyen.

3

2015. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Kommentálnám hosszabban, de attól tartok az önérzetükben sértett nők széttépnék a virtuális testemet, szóval érd be annyival, hogy egy kicsit sok. Hogy miért? Szerintem te is nagyon jól tudod, csak azt várod, hogy valaki leírja helyetted, mert azt is tudod, hogy milyen leb*szást kapnál érte.
2015. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"(vannak témák, amik jobban érdekelnek, vannak, amik kevésbé, de otthon vagyok a világban)."


Igen és melyik témák lennének azok?!

2015. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!