Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legkisebb rossz? Minek 'örülnétek' jobban, férfiak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy odamentek egy lányhoz az utcán, ismerkedni. Mindenképp elutasító lesz, de melyik a legkisebb rossz?


1. Bocsi, van barátom.

2. Bocsi, nem tetszel.

3. Bocsi, nem ismerkedek.


Semmit nem tudtok róla, tehát lehet csak kamuzza az 1,3 választ, de ebbe most ne menjünk bele. Mindhárom verzió kedvesen van előadva, megbántás nélkül.



2015. jún. 23. 17:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon érdekes kérdés. Így elképzelve, talán a harmadik lehetőség az, ami nekem a legkisebb rossz lenne. Az elsőre komoly esély van, hogy nem igaz, mivel ez talán a legkönnyebb lerázószöveg. A második legalább olyan rosszul esne, mert nagyon érzékeny természetű vagyok. A harmadiknál meg ott van az a sejtelmesség, hogy vajon miért nem, és ebben válaszként ott lehet az első kettő variáció, de inkább a második, mert ha lenne barátja, akkor valószínűleg az elsőt mondaná, viszont nem is akar megbántani. Így az ember jobb híján beletörődik anélkül, hogy az okokat firtatná, és nem is emészti magát azon, hogy nem "tetszek neki", mert a lényeg az az, hogy nem akar ismerkedni. Viszont itt adódik az a nagy kérdés, hogy vajon csak velem nem akarna-e ismerkedni? De persze ez sem változtat a lényegen. Tehát mindezek miatt számomra az utolsó, a 3-as az a lehetőség, amiből a talán legjobban tudnék kijönni. Mindent egybevetve, az nagyon fontos, hogy milyen stílusban válaszol valaki, és az is, hogy őszinte legyen, csak az utóbbit ugye, nem lehet leellenőrizni, egy-két rendkívüli kivételtől eltekintve.
2015. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

1. Leggyakoribb lerázó szöveg a lányoknál, én ilyenkor kapásból arra gondolok hogy igazából nincs neki csak le akart rázni. Pedig előfordult már az is, hogy tényleg volt barátja.

2. Szerintem ez a legdurvább, akárhogy mondod sértően hangzik és könnyen romokba döntheted a srác önbizalmát.

3. Talán ez a "legkisebb rossz" ez nem olyan gyakori, vagyis én még nem találkoztam ilyennel. Még az is lehet, hogy elhinném bár biztosan gondolnék arra is, hogy csak velem nem ismerkedik.

2015. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Számomra az egyenes válasz a legjobb. Csak őszinte legyen.

Nem értem miért lenne sértő az, hogy 'Bocsi, nem tetszel'.

Nem tetszem neki, na és. Nekem se tetszik mindenki.


Az olyat utálom, amikor ismerkedek a nővel és nem képes a tudtomra hozni, hogy barátja van.

Pl.:

- mit csinálsz a tavaszi szünetben?

- pihengetek, fekszem az ágyon, alszok

Ilyenkor miért nem képes annyit mondani, hogy a párommal leszek, vagy a párommal terveztük...


30F

2015. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!