Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Plázában mit lehet enni? Mi a...

Plázában mit lehet enni? Mi a legkisebb rossz?

Figyelt kérdés

Annyi féle kajálda van az ilyen helyeken, melyik az ahol lehet enni diéta/egészséges életmód mellett? Meki stb egyértelmű, hogy nem. :D De pl a főzelékfaló meg ilyen csirkefogó 'jó'? Esetleg még subway, gyrosos, kínais?

Nem tudom van-e olyan aki azt írná, hogy vigyek magammal kaját, de ha lenne, ne tegye.:D Nem szeretnék ezzel foglalkozni, annyira nem is drága ott az étel, és ha csak kicsit rosszabb ételek mint amit otthon lehet elkészíteni akkor szerintem 2hetente-havonta 1x belefér.



2014. jan. 3. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkisebb rossz ha kihagyod a köretet. Pl Dubarry szelet magában. Általában amúgy is annyi karfiolt raknak rá, hogy az elmegy köretnek. Vagy egyél egy tartalmasabb levest, utána gyümölccsel.
2014. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Néha én is rákényszerülök,hogy plázában ebédeljek. Én is egészégtudatosan étkezem, ilyenkor ilyesmiket eszem: paradicsomos káposzta, zöldborsófőzelék, csilisbab ( tudom,ezt lehet nem kéne,de a kedvencem, gyümölcsleves, óriásbab-saláta.


Mekit messze kerülöm.

2014. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Subway igaz picit drágább, de ott tényleg jó kajákat kapsz, egyáltalán nem meki-féle! Van salátájuk is!
2014. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami jók közé tartozik az a gyros, krumpli nélkül, és öntet nélkül. Mekiben is van olyan menü amiben hús van és saláta, de arra se kérj öntetet mert nagyon hizlal!! Mondjuk, a húsnak nincsen hús íze, de jobb mint a hambi. Vannak olyan helyek, ahol sima natúr húst kapsz salival. Az a legjobb :))
2014. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!