Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legkisebb rossz? Minek 'örülnétek' jobban, férfiak?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy odamentek egy lányhoz az utcán, ismerkedni. Mindenképp elutasító lesz, de melyik a legkisebb rossz?


1. Bocsi, van barátom.

2. Bocsi, nem tetszel.

3. Bocsi, nem ismerkedek.


Semmit nem tudtok róla, tehát lehet csak kamuzza az 1,3 választ, de ebbe most ne menjünk bele. Mindhárom verzió kedvesen van előadva, megbántás nélkül.



2015. jún. 23. 17:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Kopj le g**ci!


Az a baj, hogy ha nem ilyen stílusban koptatod le, akkor nyomulni fog és nem kopik le.

1) Bocsi van barátom - Nem baj, legyen

2) Bocsi nem tetszel - BELSŐ SZÉPSÉG

3) Bocsi nem ismerkedek - Csak dugjunk

2015. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
22%

8.: "Igen, te lány vagy, ezért téged nem kérdeztelek"

Vigyázat srácok, ez egy agresszív pcsa, fedezékbe :D mensire vegyél be algoflexet és menjél alukálni ;)

2015. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#11 Nekem mondanál ilyet élőbe... Bár nem mondanál, mert tökéletes vagyok.
2015. jún. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#12

Bocsi, miért is lennék agresszív? :D Egyszerűen leírtam (amit már megtettem egyszer a kérdésben is), hogy fériak/pasik/fiúk véleménye érdekel

2015. jún. 23. 18:19
 15/23 yakuza007 ***** válasza:
100%
Mindhárom jó válasz lehet,egy a lényeg,hogy 100%ban őszintén mondd és gondold.Persze megbántani nem kell senkit
2015. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen mindegy. A "van barátomra" rákérdeznék, hogy "és hogy hívják?", fordult már elő ismerőssel, hogy a lány nem tudott válaszolni rá és elnevette magát, mikor lebukott, hogy csak kamuzott a nemlétező baráttal. :D
2015. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
3
2015. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülnék, ha nem a "bocsi, de olyan ocsmány vagy, hogy hánynom kell tőled" lenne a leggyakoribb.
2015. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

SZERINTEM mindig az őszinteség a legtisztább út, még egy utcai ismerkedésnél is.

Egyébként abban az esetben, ha kedvesen adod elő a mondanivalód (nem flegma mimikával stb :D) nem kellene bedurcizni a másodikon sem a férfiaknak.

Engem nem törne le, ha a másodikkal utasítanának el.

Ellenben sokan a világ legnagyobb sértésének könyvelnék el.

Megkérdeztem haveromat is, ő azt mondja az első. Annak ellenére is, hogy esélyes a kamu mivolta a dolognak :D

A kedves stílus ellenére is negatívan hatra rá a másik kettő. Érdekes :D

Látom módfelett eltérő az emberek véleménye ebben is :D

2015. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A 3-as egész korrekt.
2015. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!