Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai 19-23 ev kozti lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 19-23 ev kozti lanyok mit varnak el a korukbeli fiuktol? (Belso tulajdonsagokon kivul)

Figyelt kérdés
Egyetemen tanulok mellette dolgozok kb 250et keresek. Sajat lakasom es autom van. Ez keves?

#lány #elvarasai
2015. jún. 21. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A 10.válaszoló az a 7.válaszoló is egyben?


#10: Szerintem Te félreértesz.A legyenek céljai nem jelenti azt, hogy keresse magát halálra,hanem képességeihez mérten tűzzön ki maga elé egy számára reális célt.Ez akár az érettségi megszerzése vagy a villanyszerelői okj-s szak elvégzése is lehet.


Ha ettől jobb Neked/Nektek akkor leírom,hogy nőtől, férfitól egyaránt elvárható,hogy legyenek céljai.Én is így gondolom, csak itt nem ez volt a kérdés. :)


/6-os és 8-as válaszoló/

2015. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer írtam. És mi van ha már valaki villanyszerelő? Annak az embernek szerinted mia célja az életbenmaradáson kívül? Illetve milyen alapon vársz el bármit is?
2015. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"És mi van ha már valaki villanyszerelő?"


Mi lenne? :) Van egy szakmája,lesz munkája (jó nem feltétlenül,de ha valakinek diplomája van annak se biztos, hogy van főleg itt Magyarországon).Ez csak egy példa volt. Szerintem az nincs rendjén,hogy aki elvégezte a középsulit és nem ment dolgozni vagy nem tanul tovább az a szülei pénzén éljen és várjon a csodára.


"Annak az embernek szerinted mia célja az életbenmaradáson kívül?"


Ezzel arra célzol,hogy nem keresnek jól? Ha igen akkor ez nem feltétlen igaz.


"Illetve milyen alapon vársz el bármit is?"


Ez egy jó kérdés.Nekem is vannak céljaim az életben és teszek is ezekért a dolgokért.


Bár lehet igazad van és rosszul fogalmaztam meg a mondanivalómat és az elvárás szó az olyan merev,negatív jelzőnek hatott ebben az esetben.

Úgy értettem amit írtam,hogy valamit muszáj csinálni,nem lehet vegetálni az életben.


/11.válaszoló/

2015. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem arra céloztam, hogy keveset keres, pusztán arra próbálok utalni, hogy aki dolgozik ("nem fejlődik tovább") az is csak vegetál. De miért baj ez?
2015. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én a vegetál alatt azt értem amikor valaki semmit nem csinál.(Nem tanul,nem dolgozik,a háztartást sem vezeti,... - egy szóval csak úgy van.)

Ha valaki dolgozik azzal nincs semmi baj :)


/13.válaszoló/

2015. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!