Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szegény lányok hátrányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szegény lányok hátrányban vannak?

Figyelt kérdés

Mivel kevesebb a pénzük, nem tudnak olyan csinosak lenni, mint a gazdagabb társaik.

Nincs annyi ruhájuk, kiegészítőjük, nem tudnak minőségi parfümtől illatozni, nem járnak kondiba, és néha még az alap ápoltság sem a legegyszerűbben kivitelezhető. Emellett a programokat is nehéz egyeztetni velük, ha nem tudják kifizetni a részüket.

Annyi, hogy kreatívak, de ez még nem sok párkapcsolatban jött jól.

(Gondolom, senkit nem érdekelne, hogy kell zoknit varrni, vagy hajszárítóval ruhát vasalni)


2015. jún. 21. 11:14
1 2 3
 21/27 omba ***** válasza:
100%

Nekem sohasem volt olyan nőm, aki konditerembe járt volna, őszintén szólva ruházkodása se nagyon érdekel.

A szegénység az embernek egy állapota, járni meg az emberrel lehet.

2015. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
És egyedül élsz vagy szülőkkel, vagy 1 szülővel?
2015. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Te nem egy sváb pékségben dolgozol netántán?
2015. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Hátrányban vannak, de csak akkor ha az a lány olyat akar magának aki meg azt várja el egy nőtől hogy ragyogjon és minden helyzetben divatosan öltözzön.

Az viszont tény hogy akinek nincs ilyen elvárása annak megfelelő. Ha szívből szeret akkor nem fogja érdekelni igazán.

2015. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

A szegény, vagy az igénytelen az totál különböző dolog. Engem frusztrálna, ha elvárná tőlem, hogy miért nem tudok minden hónapban annyi ruhát venni neki, amennyit szeretne.


A másik dolog, hogy mi van azokkal, akik lakást, kocsit törlesztenek, és emiatt nem marad pénzük. Elvben látszólag jól vannak, csak nehogy tönkremenjen valami, mert akkor kölcsön kell kérni, vagy eladni valamit.


És még valami. Attól függ emberileg milyen. Az, hogy kreatív, szerintem tök jó dolog. Egyéniség. Valaki hiába van tele pénzzel, ha nem lehet vele beszélgetni, vagy ha nyugtalan vagyok mellette, mert olyan a stílusa. Engem nem frusztrálna, ha szegény lenne, hosszútávon többre becsülöm ha a személyiségében vannak emberi értékek, mintha a külsőségek vannak csak rendben.

2015. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A lányok az esetek csak nagyon kis százalékában öltöznek ki kifejezetten a férfiak/fiúk tetszésének elnyerése érdekében, legtöbbször csak azért, hogy a többi lány által támasztott normáknak megfeleljenek. Nézd csak meg, egy párkapcsolatban élő nő sokkal kevesebbet ad magára, mert már nem találkozik annyit a barátnőivel, akik piszkálhatnák az elhanyagolt külseje miatt, egy férfi sokkal kevesebbet vár el egy női külsőt illetően, mint egy másik nő. A nők sokat versenyeznek egymással, minden a külsejükre kiadott 1000 forintból legalább 800 arra megy el, hogy a többi lányt iriggyé tegye, egy férfi sosem vár el olyan kaliberű dolgokat egy nő külsejét illetően, mint egy másik nő. A legtöbb férfi bőven megelégszik egy sportcipő+farmer kombós lánnyal, sőt sokan, többek között én is inkább az ilyen öltözködést preferálják. Mielőtt valaki leugatna, mert szerinte ez egy szemenszedett szexista hányadék azok kedvéért leírom ennek a férfias megfelelőjét. Egy csomó férfi nagyon is tisztában van vele, hogy egy kis fogyasztású, olcsó autóval jobban kibírná a pénztárcája, de a kor maszkulin attribútumai között ott van a kißaszott nagy, benzinzabáló dög, amit hadfrontokon való közlekedésre vagy gyorsasági rekordok felállítására találtak ki, mivel ez jelképezi az erőt, azaz a férfiasságot, ezért egy csomó hapsi vesz indokolatlanul nagy fogyasztású, gazdaságtalan dögöket csakis azért, hogy a többi férfi által felállított elvárásoknak megfeleljen.


Nna, most hogy mindkét félnek beleszartam a müzlijébe remélem elégedett mindenki.

2015. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

merre fele laksz? egyedül egy házban albiban/sajátban vagy szülőkkel laksz?


ha esetleg belezúgnék egy lányba nem nézném hogy mennyi pénzük van. :)

2015. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!