Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szegény lányok hátrányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szegény lányok hátrányban vannak?

Figyelt kérdés

Mivel kevesebb a pénzük, nem tudnak olyan csinosak lenni, mint a gazdagabb társaik.

Nincs annyi ruhájuk, kiegészítőjük, nem tudnak minőségi parfümtől illatozni, nem járnak kondiba, és néha még az alap ápoltság sem a legegyszerűbben kivitelezhető. Emellett a programokat is nehéz egyeztetni velük, ha nem tudják kifizetni a részüket.

Annyi, hogy kreatívak, de ez még nem sok párkapcsolatban jött jól.

(Gondolom, senkit nem érdekelne, hogy kell zoknit varrni, vagy hajszárítóval ruhát vasalni)


2015. jún. 21. 11:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy, és mit csinálsz?


Nekem volt barátnőm, aki nagyon csóró volt, de nem nézett ki rosszul (nem ilyen topmodell értelemben, hanem egyszerűen csinos volt). Az ápoltság alap volt, azokat ki lehet olcsón hozni, a pasik nem várnak chanel no5 kölnit, és ruhában sem tudjuk megkülönböztetni az egyszerű tescosat a zarától.

Mondjuk neki jó fantáziája volt, ügyesen kombinálta a meglévő darabokat, és értelemszerűen egy egyszerűbb sportosabb stílust keresett, ami jól kijött.

Sportból meg vannak olcsóak, nem kell feltétlen kondiba járni, lehet túrázni, futni, ezeket nagyon kevés pénzbl is ki lehet hozni.


Nem hiszem, hogy ennyire rossz lehet a helyzet, ez egyáltalán nem pénz kérdés, egy nő nagyon olcsón csinos tud lenni, ha tesz érte, persze, ha csak otthon hízik, és a pénzét melegítőre költi akkor nem fog összejönni.

2015. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Igen, hátrányban vannak bizonyos szempontból. Valamennyire ezt lehet próbálni kompenzálni, de sokkal nehezebb ilyen körülmények közül ugyanazt hozni, mint a gazdagéknak.

Viszont más szempontok tekintetében meg előnyben lehetsz. Ha tudsz főzni, mosni, takarítani, ha jól tudod beosztani a kevés pénzed és mindenről, amid van, elmondhatod, hogy a két kezed munkájával egyedül szedted össze, az olyan pozitívum, amit meg a módosabb családból származó lányok általában nem tudnak hozni. Ők tudják a legjobb éttermek címeit, te meg a legjobb kaják receptjeit. Hm?

2015. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

22 vagyok, és egy kis pékségben dolgozom eladóként


Én is sportosan szoktam öltözködni, és inkább alapdarabjaim vannak. Csak hát nem annyi, és nem olyan, mint annak, aki jobban él

2015. jún. 21. 11:58
 14/27 anonim ***** válasza:
10%
Ha neked felnőtt létedre, munka mellett gondot okoz az alap ápoltság, akkor igencsak nagy baj van, és a társkeresés legyen az utolsó problémád. Rakd rendbe az életed először!
2015. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"Én is sportosan szoktam öltözködni, és inkább alapdarabjaim vannak. Csak hát nem annyi, és nem olyan, mint annak, aki jobban él"


Ezt szerintem túldimenzionálod, ez nektek nőknek sokkal fontosabb, hogy hány darabotok van, hogy tudtok e mást felvenni reggel és este. Exem mikor megismerkedtünk egy maréknyi ruhával rendelkezett, de ápolt volt és nagyon jó alakja volt, mert tett érte. Mikor kicsit jobb anyagi helyzetbe került, akkor vett magának egy rakás ruhát, de hidd el, semmivel nem láttam szebbnek, mint előtte, csak ő látta magát ettől másnak.

2015. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
és a segítő szándékú kommentre miért is nem reagálsz? :D
2015. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

ápoltsághoz meleg víz kell, egy darab szappan, sampon, körömolló, körömreszelő, arckrém, testápoló, sarokreszelő és kész.


egy huszonéves lány a legszebb mindenféle flanc nélkül, üdén, natúran.

2015. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Erre inkább a nem választ mondanám.

Soha nem mértem pénzben egy ember értékét.

Tudom min mész keresztül én is ilyen helyzetben voltam.

Lányoknak kicsit könnyebb énszerintem érvényesülni még laposabb pénztárcával, mint egy fiúnak.

Most nem is írnék társadalmi elvárásokat, mert nem erre irányul pontosan a kérdés.

Nálam nem jelentene gondot az, hogy szerényen élsz.

Fontos számomra, hogy fejben milyen vagy és ez, hogy kreatív vagy egy egészen jó tulajdonság.

Azért sok lány csak a hisztit vágja, ha baj van és mindent a férfi oldjon meg.

Számomra ez imponáló, ha egy nő kitalál a bajból.

Esetleg volt, hogy valaki emiatt utasított vissza vagy nem jött össze veled, mert kevesebb a pénzed?

Ha gondolod beszélgethetünk privátban is.

2015. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Engem számtalanszor ért kritika azzal kapcsolatban, hogy nem tettem megjegyzést az új, szép ruhára, egyszerűen fel sem tűnik, valószínűleg nem vagyok ezzel egyedül.
2015. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hat nekem ez a kerdes furcsa, azert mert a zoknistoppolas nalam kiverte a biztositekot, mert kb hasonlo korosztaly vagyok, hasonlo anyagiakkal, de valahogy maskepp latom az egeszet. Nekem a parkapcsolataimat se befolyasolja ez hogy epp most mennyibol elek.
2015. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!