Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy értem le vagyok maradva....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy értem le vagyok maradva. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A hasonló korú ismerőseim lassacskán férjhez mennek, némelyik már terhes, nekem meg még kapcsolatom sem volt. Engem senki nem akar. Ha belegondolok ebbe, nagyon elkeseredek... Mit kellene tennem? Én miért vagyok ennyire selejt?


(Nem szeretnék privát üzeneteket kapni, csak a kérdésemre valami választ.)


2015. jún. 13. 21:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%

Eleve ez a kifejezés, hogy "itt tartani". Talán az egyedülálló ember kevesebbet ér, mint a kapcsolatban élő? Mintha lenne egy előre megírt sablon, ami alapján minden ember az életét éli, ugyan azok az állomások ugyan abban a sorrendben. Az élet az nem az iskolarendszer, ha a veled egykorúak olyat csinálnak, amit te még nem, az nem azt jelenti, hogy megbuktál, hanem hogy más utat jársz, mint ők. Azt teszed, ami neked jó, nem pedig azt, ami nekik.

Ezt gondold végig: volt olyan ember az életedben, akivel tényleg el tudtad volna képzelni magad hosszú távon? Ha igen, miért nem vagy most vele? Ha pedig nem, akkor mégis mit tehettél volna az ellen, hogy ne maradj le? Összeházasodsz és családot alapítasz valakivel, akivel nem is igazán érzed jól magad, csak hogy teljesítsd az ötéves tervet? Szerintem te sem gondolod komolyan, hogy ez a legkevésbé is jó ötlet lett volna.

Egyszerűen csak elborított a társadalmi propaganda, hogy nem feleltél meg a beléd vésett univerzális életcéloknak, amik viszont nem a te érdekedet szolgálják, csupán azt, hogy az emberek minél kiszámíthatóbbak és manipulálhatóbbak legyenek. Hidd el, az sosem vezet jóra, ha másokhoz méred magad. A saját eredményeidet csak a saját magad kontextusában vizsgáld és akkor rájössz, hogy mi az, amire tényleg NEKED van szükséged és nem csak azért érzed fontosnak, mert "ez a hagyomány"

2015. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
#11-es: épp ezt akartam mondani, csak valamiért nem küldte el, amit írtam. :/ :)
2015. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nem a társadalom, meg az ismerősök miatt érzem magam rosszul. Az fáj, hogy nincs még kire gondolnom se, hogy nincs kinek esténként elmesélni az apró kis hülyeségeimet, nincs aki mellett felébredhetnék reggel.

Lett volna már több olyan is, akivel hosszútávon el tudtam volna képzelni kapcsolatot, de nem kellettem.

2015. jún. 13. 22:17
 14/28 pelgrim válasza:
0%

Talán önismeretre, helyes öntudatra, önbizalomra és lelki erőre kellene szert tenned. Vedd tudomásul, ha hívő vagy, hogy te Isten egyszülött leánya vagy, egyáltalán nem selejt, semmivel se kevesebb mint bárki más. Mikor ez az igazság szilárdan tudatosult benned, akkor készen vagy a következő lépésre, az pedig abból áll hogy bízol abban helyesebben tudod, hogy igenis van aki veled akarja megosztani életét, ez a valaki az, akivel te szeretnél együtt élni és ez a valaki már közeledik feléd.


Ezzel, az univerzumnak, helyesebben isteni kilétednek tudtára adtad mit kívánsz, ő kezére vette az ügyet, te most megnyugodhatsz. Felejtsd el az aggodalmad, de 'tartsd fel a serleget' – a bizalmat – míg meg nem telik.

2015. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%
13: Talán csak túl sok az üres szabad órád, amikor azon jár az agyad, hogy de jó lenne most valaki, nem? Próbáld meg kitölteni, keress új hobbit, ezzel együtt új társaságot, barátokat, olyanokat, akik nyitottak a hülyeségeidre, sok időt töltesz velük, így ha egyedül is kelsz fel reggel, tudod, hogy nem leszel egész nap egyedül. Amúgy szerintem a pártalálás esélyén is sokat dob, ha nem görcsösen társat keresel, csak olyan embereket, akikkel jól megértitek egymást, van közös érdeklődés és bizalom, aztán idővel talán valakivel több is kialakulhat.
2015. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdeztem , a "privát üzenettel" kapcsolatban ,mert volt egy olyan érzésem, hogy korlátozod magad , illetve a lehetőségeidet.Majd írtad, hogy neten sem szeretsz ismerkedni. Tehát valóban korlátozod a lehetőségeidet.

A netes ismerkedésnek szerintem a legnagyobb előnye , a széles választék.Nem mindegy hogy tízezer emberből "válogathatsz", vagy csak két háromból aki esetleg a közeledben van mint potenciális jelölt.

Azzal teljesen egyetértek, hogy néhány levélváltás után mindenképp a mielőbbi személyes találkozás a legfontosabb.No és néhány levélből is ha kicsit jobban odafigyelsz már elég sok mindent lehet következtetni, és lehet továbbmenni , vagy így vagy úgy.A számok törvénye alapján érdemes megfontolni minden lehetőséget.

Viszont ha elzárkózol a lehetőségek elől , akkor fő kérdés talán az lenne, hogy miért zárkózol el? Miért szűkíted le a lehetőségeidet?

Rossz tapasztalatok? No és mennyi rossz tapasztalatból vontad le a következtetést, hogy "selejt " vagy?

2015. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ronda vagy? Kövér? Vagy valami ilyesmi?
2015. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Régen rossz, ha egy tartalmas kapcsolatot nem a meghittsége miatt hiányolsz, hanem mert így lemaradsz a a barátnőiddel szemben, mintha valami verseny lenne, vagy mások lesajnálkozó/elítélő hát mögötti sutyorgására neked bármiben is adnod kéne.


Nem az mérvadó, mások hogy ítélnek meg, hanem hogy neked, tőlük függetlenül mi kell.

Lehet, hogy magát a kötődést és összetartozást is hiányolod, sőt biztos ezt felelnéd, de a kérdésedben mégsem ezt láttad fontosnak kiemelni, nem ez volt az első szempontod. Ez pedig sokat elmond arról, mi motivál és milyen elhamarkodott, rossz döntést kockáztatsz ha csak felzárkózni akarsz.


F/27, én sem kérek privát levelet.

2015. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Már leírtam, hogy nem azért szeretnék valakit magam mellé, mert másoknak is van. Ez csak a külső körülmény, ami miatt még jobban fáj.


Igen, kizárom az internetes ismerkedést. Nem akarom még pluszban állandóan pofáraesni és kínosan feszengni azért, mert valakiről kialakítok egy képet (igen, akár pár levél után is), meg ő rólam, aztán első pillanatban kiderül, hogy teljesen félresiklott az elképzelésünk, nem vonzóak a másik gesztusai, hangja és az egész összkép. Bocsánat, de szerintem enélkül semmi értelme a próbálkozásnak, csak egy újabb csalódás.


Nincs túl sok szabad órám, mostanában kifejezetten nincs. De jó lenne, ha lenne egy támaszom (nevezzük így) és nem úgy kelnék-feküdnék, hogy ma is csak csinálom a dolgaimat és ezen túl nem vár semmi és senki.

2015. jún. 13. 23:27
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

16-vagyok.

A kérdést azzal kezdted, hogy Téged senki nem akar, miért vagy ennyire selejt.

Egyre inkább úgy tűnik, hogy mint ha Neked nem felelnének meg azok akivel eddig találkoztál.

Ó persze ,hogy fontos a személyes találkozásnál az összkép, a gesztus , a hangja, stb.

A levelezés kapcsán arra gondoltam, ha valaki érzékeny a finom „energiákra” jelekre, akkor a sorokból is elég jó összképet lehet érzékelni. Ha erre nem vagyunk érzékenyek akkor a személyes találkozáskor is nagyon melléfoghatunk „ az összképpel, a gesztusokkal”.

Igen , szerintem is fontos, hogy meg legyen a „szikra”.Viszont nem árt ha mi magunk is képesek vagyunk „szikrázni”.Viszont ha „ellenállunk”, túlzottan korlátozunk,”személyes kisugárzásra hivatkozunk”, miközben érződik a nagyon is racionális hozzáállás, akkor nehéz „szikrázni”.

Kérded , hogy mi lehet a baj Veled.

Nem tudom, hogy mi a baj Veled, de a kérdésedből , és a további megjegyzéseidből így összességében nekem az jön le , túlzottan kritikus, szigorú lehetsz másokkal szemben , s talán magaddal szemben is!? Arról meg nem is beszélve, hogy vágyakozol valamire nagyon, de inkább a kifogásokat keresed ,mint a megoldást, legalább is nekem úgy tűnik.

2015. jún. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!