Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy értem le vagyok maradva....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy értem le vagyok maradva. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A hasonló korú ismerőseim lassacskán férjhez mennek, némelyik már terhes, nekem meg még kapcsolatom sem volt. Engem senki nem akar. Ha belegondolok ebbe, nagyon elkeseredek... Mit kellene tennem? Én miért vagyok ennyire selejt?


(Nem szeretnék privát üzeneteket kapni, csak a kérdésemre valami választ.)


2015. jún. 13. 21:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

és ezt mi honnan tudjuk?

azt se tudjuk milyen ember vagy, hogy nézel ki, miket csinálsz...

2015. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Privát üzenetek áradata: 3..2..1
2015. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%

Talán lejjebb adni az igényeidet :)

Én férfiként vagyok lemaradva, 28 vagyok, de még soha sem jött össze egy randi sem, pedig sokat próbálkozom, de túl ocsmány vagyok ahhoz, hogy egy nő is szóba álljon velem.

2015. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hova adjam le az igényeimet? Egy kezemen meg tudom számolni hányszor hívtak el randira és olyan srácnak is adtam esélyt, aki abszolút nem tetszett. Mit kéne még tennem?
2015. jún. 13. 21:29
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Hát ne gondolj bele. Az az ő életük, nekik az jelenti a boldogságot (már ha egyáltalán), hogy ennyi idősen már házasodnak, de a te életed más. Próbálj meg értékként gondolni önmagadra: nem neked kell bizonyítani bármit azzal, hogy "határidőre" rátalálsz az igazira. Te ott vagy, úgy vagy jó, ahogy vagy, aztán majd akad valaki, akinek te kellesz, így ahogy vagy és fordítva. Az, hogy nem volt még kapcsolatod, csak annyit jelent, hogy nem ugrottál bele kétségbeesetten mindenféle előre halálraítélt dologba, csak hogy ne légy egyedül. Ez rossz? Dehogy is. Csak légy türelemmel és élvezd az életet, idővel minden a helyére kerül.
2015. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
65%

Hány éves vagy?

Csak, mert én ugyanezt élem át 18(!) évesen, ami kész vicc... :)

Miért baj, ha te nem rohansz mások után? Az élet nem egy verseny. Aki elsőként ér célba, az is veszít, csak valami mást.

2015. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Én már idősebb vagyok. Úgy érzem nagyon nem itt kéne tartanom...
2015. jún. 13. 21:50
 8/28 anonim ***** válasza:

Fogadd el, mást nem tudsz tenni.

Meg kell békélni a tudattal, hogy azokat az évek, melyek az emberek 95%-ának a legszebb éveket jelentik (neked pedig elvileg életed legjobb 1/3-át) eseménytelenül elpazarolódtak...


Mit kéne tenni? Nagyon jó kérdés, de erre senki se tudja a választ. Nem ismerünk, emiatt gőzünk sincs, hogy min kellene/lehetne változtatni.

2015. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnél privát üzenetet kapni?Értem, hogy a kérdésedre akarsz csak választ.De mégis konkrétan mi bajod a privát üzenettel mitől félsz? Attól, hogy netán "akarna" itt valaki. Illetve akarna ismerkedni Veled?
2015. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Sajnos ismerem már az itteni "rendes, normális" srácokat, velük inkább nem ismerkednék (meg amúgy neten se nagyon, mert jobban szeretem egyből a saját szememmel látni, hogy kivel van dolgom).
2015. jún. 13. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!