Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Míg nem vagyok hangos, beszéde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míg nem vagyok hangos, beszédes nő, addig ne is álmodjak kapcsolatról?

Figyelt kérdés
A sokéves tapasztalatom szerint a "magamfajta" csendes lányok nem nagyon kelendőek, legyenek amúgy akármilyenek is.
2015. jún. 13. 00:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Meg kéne fordítani a kérdést, hogy neked (vagy bármelyik visszahúzódó lánynak) hogyan lehet felkelteni az érdeklődésed, milyen stílust veszel szívesen, ha odamegy vki hozzád? Hogyan képzelsz el egy ismerkedési helyzetet, ha te amikor labdát dobnak nem passzolsz vissza? Vagy nem így kell érteni? :)


Egyébként nekem sem jönnek be a hangos lányok. De a túl csendesek sem, mert úgy érzem időzített bomba, és bármikor kiderülhet hogy a valódi énje tök más, mint amit a külvilág felé mutat.


Szerintem minden esélyed megvan, ne akarj más lenni, talán a kommunikációban kell egy kicsit gyakorolni, és oldódni. :)

2015. jún. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Miért ne? Inkább a csendes férfiaknak nincs esélyük, csendes nóból viszont sokat ismerek, akinek van barátja.

Csak ha kapcsolatot akarsz, és csendes vagy, akkor te is vedd fogyelembe a csendes férfiakat, és ne csak a nagyszájú alfahímrôl álmodozz!

2015. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
De igen, viszont akkor nemcsak a jóképű, nagydumás, menő csávókat kellene észrevenned, ahogy eddig.
2015. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Hogyan képzelsz el egy ismerkedési helyzetet, ha te amikor labdát dobnak nem passzolsz vissza? Vagy nem így kell érteni?"


Nem. Úgy kell érteni, hogy oda se jönnek. Fel sem tűnik senkinek a létezésem. Se csendes fiúnak, se alfahímnek.

2015. jún. 13. 09:11
 15/18 anonim ***** válasza:

Uh, hát az nem jó. :(


De szerintem ne vonj le messzemenő következtetéseket. Lehet, hogy más társaságban lenne érdeklődő. Stílusváltást próbáltál esetleg? Más ruhák, más haj stb. (Nem arra utalok, hogy olyan legyél, aki nem vagy. Egyszerűen lehet, hogy egy stílusváltás, amivel te is azonosulsz még jobban is állna, és rögtön téma lennél.)


Az, hogy csendes vagy nem hátrány. Én ki nem állom a hangos lányokat. Aki csendes, az nyugalmat áraszt magából, és nekem az fontosabb, minthogy arra nézzek, hogy izgalmas-e.

2015. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Olyan nő nincs, akihez oda se mennek. Legfeljebb nem veszel róluk tudomást, mert nem néznek ki elég jól, vagy mert ők is csendesek.
2015. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem pl. ido kell, mig kicsit feloldodok. Nem sok, de kell. Aztan nagyon kozvetlen vagyok. :)

Valaki vagy megvarja ezt az idot, valaki rogton itel...


Es fugg persze a masik szemelytol is, mert van, hogy rogton megtalálom a kozos hangot valakivel.

2015. jún. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is csendes vagyok új társaságban, ismeretlenekkel. De aztán feloldódom. Viszont sosem volt probléma, hogy emiatt nem vettek volna észre. Szerintem sokkal kifinomultabb, ha nem kezdesz mindenről fecsegni, vagy nem te vagy a leghangosabb.
2015. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!