Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 24 éves vagyok nincs barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok nincs barátnőm haverok szerint járjak el bulizni de viszont én szeretem a hangos nyüzsgő helyeket. Kezdem magam néha hülyén érezni köztük hogy én nem járok buliba stb. tényleg ilyen nagy baj ez?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
kb velem is ez van!
2015. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz szerintem. Én például szeretek elmenni szórakozni, de nekem is van olyan barátnőm, aki nem szeret bulizni menni. Ő max. beül velünk egy italra valahova buli előtt.


Nincs ebben semmi kivetnivaló, egyszerűen nem érzed jól magad ilyen helyeken. Szerintem senki nem várhatja el, hogy olyat csinálj, ami neked kellemetlen.

2015. máj. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj,és nem is probléma!


Én sem szeretem a bulikat,discokat sem!

Fogadd el magad,és keress hasonló barátokat!


sok sikert!

2015. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szingliként bulizós vagyok és így is ismernek meg, közben meg ha kapcsolatban vagyok, akkor nem nagyon járok el bulizni, sőt! Fontosabbnak tartom a párkapcsolatbeli kiruccanásokat és együtt töltött időket olyankor, de csak akkor, ha kölcsönös ez az érzés és Ő is ragaszkodó típus :) Sajnos eddig még nem nagyon sikerült ilyenbe akadnom.
2015. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha ők nem tudnak elfogadni ilyennek, akkor inkább új barátokra lenne szükséged :)
2015. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem csak hangos bulihelyek léteznek.

Budapesten különböző tereken gyülekeznek a fiatalok, kiülnek a fűbe. Vagy kocsmába.

Jó a kocsmákban néha eltúlozzák a zenét, de ezek mind nem hangos nyüzsgő helyek.

Amúgy az a vicc, hogy én,és a barátnőim kocsmázni szoktunk járni, illetve deákra stb.. A kutya se jönne oda hozzánk. Kocsma 80% férfi, és max bámulni tudnak. Nevetséges. Mintha ez a mai férfiakba bele lenne kódolva.

2015. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!