Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Míg nem vagyok hangos, beszéde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míg nem vagyok hangos, beszédes nő, addig ne is álmodjak kapcsolatról?

Figyelt kérdés
A sokéves tapasztalatom szerint a "magamfajta" csendes lányok nem nagyon kelendőek, legyenek amúgy akármilyenek is.
2015. jún. 13. 00:37
1 2
 1/18 To7ka ***** válasza:
100%

De nyugodtan álmodhatsz szupererőkről is, senki nem fog benne meggátolni!:))


Lehetsz egyébként csendes, de kedves/érdeklődő mellette. Elég egyszer rámosolyogni bátorítóan valakire, vagy segíteni ha kérdeznek és kedvesen nézni, utána egy nagyon picit nyitni és alakul a szerelem!:D

Én speciel a hangos lányokat nem szeretem, de erősen nem. És egész sok srác, pasi, férfi előnybe részesíti tartósabb, komolyabb kapcsolat terén ha valaki nem különösen harsány. Csak nehezebb velük kezdeményezni.

2015. jún. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A hangosat én sem szeretem, viszont ha feltűnően többet beszélek, mint a másik, az egy idő után kellemetlen. Lehet "visszafogottan", halkan is beszédes. Az viszont már vonzó :)
2015. jún. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De ha az ember nem beszédes rögtön, akár már távolról, akkor esélyt se nagyon adnak.
2015. jún. 13. 00:49
 4/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy csendes lány?
2015. jún. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
23
2015. jún. 13. 01:11
 6/18 anonim ***** válasza:
Dehogynem, távolról semmit nem jelent. Ha el tudok vele órákig beszélgetni találkozáskor, jó társaság, akkor nekem nem kell, hogy távolról beszédesnek tűnjön.
2015. jún. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én pl pont az ilyen nőket szeretem. :P

Jobb mint a nagydumás, "benemállaszája" típus. :D

2015. jún. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 TallandThin Boy ***** válasza:
Ez nem igaz, vannak ugyanúgy csendes fiúk is akiknek ez jön be.
2015. jún. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A kérdést akár én is kiírhattam volna. Volt már kapcsolatom, de most, hogy vége nem sok esélyt látok újabbra, pont a csendességem miatt. Megközelíthetetlennek tűnök, és nem tudok tenni ellene.
2015. jún. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem a stílusoddal van a gond,hanem az önbizalmaddal.

Egyáltalán nem baj,ha csendes típus vagy.

Mondjuk,ha bűnronda bányarém vagy mellé,az már inkább probléma.

Kinézetre rendben vagy? Ha igen,nem lesz gond a pár találással.

2015. jún. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!